نشست بررسی فرصت های سرمایه...

مدیر منطقه دو شهرداری یزد عنوان کرد: جذب سرمایه گذار در انجام پروژه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری علاوه بر آنکه افزایش توان این دستگاه را بدنبال دارد یکی از عوامل رشد همه جانبه شهر و رسیدن به توسعه پایدار به حساب می آید.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد - سید ابوالفضل کشفی خاطر نشان ساخت: ایجاد زیرساخت های لازم برای حضور سرمایه گذاران در پروژه های منطقه و افزایش تعاملات بین دستگاه های شهری در این زمینه موجب بهره وری از توان و پتانسیل سرمایه گذاران می شود.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد تقویت امور سرمایه گذاری را بهترین راهکار برای ایجاد درآمد های پایدار شهری دانست تا با تقویت حوزه سرمایه گذاری و ایجاد بستر های مناسب برای مشارکت با سرمایه گذاران، موجبات اجرای پروژه های شهری از طریق بخش خصوصی که منجر به رونق اقتصادی شهر و ایجاد اشتغال شود، را فراهم آورند.

محمد شیبانی رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد نیز اظهار امیدواری کرد: به یاری خدا و با همکاری شهروندان و همکاران شهرداری، در آینده نزدیک پروژه های خوبی در شهر افتتاح و به بهره برداری برسد و موجب رفاه و آسایش روزافزون برای شهروندان شود.

در پایان جلسه حاضرین ضمن ارزشمند و عالی خواندن پروژه‌های مد نظر آتی در منطقه دو، اعلام کردند کار‌های بزرگی در شهرداری منطقه دو در حال اجراست که فعالین حوزه سرمایه گذاری نهایت تلاش خود را در راستای جذب سرمایه گذاری‌ و به ثمر رساندن پروژه‌های طراحی شده بکار خواهند بست.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات