پذیرش مسئولیت در شهرداری ایثار و از خودگذشتگی است

پذیرش مسئولیت در شهرداری ایثار و از خودگذشتگی است

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری محمدحسن محمدی کیادهی رئیس شورای اسلامی کار شهرداری مرکز استان در مراسم تجلیل از مدیران کارگری شهرداری ساری گفت: تلاش‌های شما مدیران در این شرایط و مشکلات اقتصادی، حقیقتاً درخور تقدیر است.

وی به جامعیت خدمات شهرداری نسبت به سایر ادارات اشاره کرد و افزود: امیدوارم شهرداری ساری الگوی همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی باشد؛ جامعیت خدمات شهرداری در هیچ اداره و دستگاهی وجود ندارد و بر این اساس، قبول مسئولیت در شهرداری ایثار و از خودگذشتگی به حساب می‌آید.

رئیس شورای اسلامی کار شهرداری ساری، به وظیفه ذاتی این شورا اشاره کرد و گفت: هنوز هم با حجم بالای نیروی انسانی شهرداری مخالفم اما وظیفه ذاتی شورای اسلامی کار در همه حال حمایت از همه کارگران شهرداری بوده و هست وما نیز بر این مسئله واقفیم و تمام همت خود را در این مسیر به کار می گیریم.

گفتنی است با دستور عباس رجبی شهردار ساری و پیگیری های شورای اسلامی کار شهرداری، برای نخستین بار در هفته کار و کارگر از زحمات مدیران نمونه شهرداری ساری و سازمان‌های تابعه که استخدام کارگری شهرداری ساری هستند تقدیر شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات