ضرورت تشکیل کمیته‌های تخصصی در سازمان‌های مختلف شهرداری

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان تأکید کرد:

ضرورت تشکیل کمیته‌های تخصصی در سازمان‌های مختلف شهرداری

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان بر لزوم جانمایی زمینی مناسب برای ایجاد مرکزی برای آموزش‌های آتش‌نشانی تأکید کرد و گفت: آماده‌سازی زمینی مناسب برای مانورهای آتش‌نشانی نیز ضروری است.

به گزارش کرمان‌آنلاین، ایمان سیف‌الهی در جلسه‌ای که با حضور مدیران سازمان‌های زیرمجموعه خدمات شهری شهرداری کرمان برگزار شد، با اشاره به این‌که حوزه خدمات شهری مجموعه‌ای گسترده و به‌نوعی پیشانی کار شهرداری محسوب می‌شود، افزود: متأسفانه زحمات بی‌وقفه و طاقت‌فرسای نیروهای خدمات شهری به ندرت دیده می‌شود، اما در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل، کاملاً نمود پیدا کرده و دیده می‌شود.

وی ظرفیت و توانمندی در واحدهای خدمات شهری شهرداری را خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: اگر مدیر سازمانی بخواهد کاری انجام دهد، تمام واحدهای زیرمجموعۀ خدمات شهری باید در حد توان و وظایف او را یاری کنند.

سیف‌الهی با تاکید بر این‌که اقدامات سازمان‌های زیرمجموعه خدمات شهری باید مستندسازی و بین مدیران تبادل شود، گفت: این اقدام علاوه بر به نمایش گذاشتن توانمندی اقدامات شهرداری، موجب بهتر دیده شدن سازمان‌های خدمات شهری می‌شود.

وی با اشاره به لزوم ساماندهی انبارهای سازمان‌های زیرمجموعه خدمات شهری، از برگزاری مزایده اجناس اسقاطی شهرداری خبر داد.

سیف‌الهی در ادامه، بر لزوم ساماندهی هرچه سریع‌تر سگ‌های بدون صاحب تاکید کرد و گفت: پیشنهاد می‌کنم در اولین فرصت و با نظارت سازمان مدیریت پسماند، خودروهای سگ‌گیری تحویل مناطق شهرداری شود تا کار با سرعت بیشتری پیش برود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان کرمان خطاب به مدیران واحدهای زیرمجموعه خدمات شهری گفت: برای ماندگاری خدمات، بهتر است کارهای جدید و خلاقانه انجام دهید.

سیف‌الهی بر لزوم تعامل هرچه بیشتر مدیریت بحران شهرداری با سازمان آتش‌نشانی تاکید و خاطرنشان کرد: نیاز است در ابتدای کار کارکنان شهرداری آموزش‌های لازم را فرا بگیرند و بعد از آن به سراغ محله‌های شهر رفته و با منتشر کردن و یا پخش فیلم‌ها مربوط به مدیریت بحران، به‌صورت محله به محله، شهروندان را نیز آموزش دهید.

وی با اشاره به نیازهای موجود و پیگیری‌های لازم در سازمان‌های زیرمجموعه خدمات شهری گفت: آرامستان فعلی، تنها برای یک سال ظرفیت دارد؛ بنابراین، ضروری است نیازهای آرامستان جدید هرچه زودتر پیگیری شود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان بر پیگیری برای اجرای طرح محله سبز نیز تاکید کرد و گفت: این اقدام موجب زیبایی کوچه‌ها و معابر می‌شود.

سیف‌الهی همچنین تشکیل کمیته‌های تخصصی متشکل از کارشناسان و صاحب‌نظران را در سازمان‌های مختلف شهرداری ازجمله در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ضروری برشمرد و افزود: تشکیل کمیته‌های تخصصی موجب می‌شود کارها با سرعت و کیفیت بهتری انجام شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات