روابط عمومی شورا پل ارتباطی خوبی بین شهروندان و  ...

روابط عمومی شورا پل ارتباطی خوبی بین شهروندان و ...

روابط عمومی شورا پل ارتباطی خوبی بین شهروندان و اعضای شورا ایجاد کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، خلیل ا... کاظمی، معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد به مناسبت 27 اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از روابط عمومی شورای شهر مشهد بازدید و با کارکنان این مجموعه گفتگو کرد.
کاظمی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه روابط‌عمومی‌ها نقش و جایگاه مهم و تاثیرگذاری در عرصه اطلاع‌رسانی دارند، اظهارکرد: روابط‌عمومی‌های شورای شهر و شهرداری میتوانند پل ارتباطی خوب و مناسبی بین زائر و مسافر و شهروندان با مدیران اجرایی باشند.
وی گفت: سهم زیادی از تنگناهای مدیران اجرایی را شهروندان نمی‌دانند و از سوی دیگر مدیران نیز نسبت به نیازها و پیشنهادات و انتقادات شهروندان اشراف کاملی ممکن است نداشته باشند و لذا نقش روابط عمومی در این حوزه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه شورای شهر ارتباط بیشتر و عمیق‌تری با شهروندان دارد و پیوسته در تعامل با یکدیگرند، افزود: شهروندان در سطح محلات و مناطق نیازهایی دارند که روابط عمومی شورا به این موضوع نگاه ویژه‌ای داشته و ارتباط خوبی با شهروندان در سطح مناطق و شهر برقرار کرده است.
کاظمی در پایان با بیان اینکه عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد با توجه به تعداد نیروها و منابع مالی و ... قابل توجه و شایان تقدیر است، گفت: پل ارتباطی خوبی بین اعضای شورای شهر و شهروندان توسط این مجموعه ایجاد شده و به خوبی تصمیمات شورای شهر و فعالیت‌های اجرایی شهرداری منعکس می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات