تاکید معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا بر پیشبرد و اجرای طرح ها و...

ظهر امروز بیست و نهم اردیبهشت ماه جلسه ویدئو کنفرانس معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای اردبیل و آب و فاضلاب استان اردبیل برگزار شد.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در این جلسه با اشاره به ضرورت تداوم فعالیت ها و پیشبرد طرح ها و پروژه های آب و آبفا در استان، بر پیشبرد و اجرای این طرحها در سطح استان اردبیل و پیگیری تامین اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه ها از منابع مالی مختلف تاکید کرد .

مهندس قاسم تقی زاده خامسی با بیان اینکه علی رغم شرایط موجود و کمبود اعتبارات، اجرای طرح ها و پروژهای آبی استان اردبیل مورد توجه است، افزود: استفاده از سایر منابع مالی مانند فاینانس داخلی و مشارکت بخشهای خصوصی برای تکمیل و بهره برداری طرحها را لازم و ضروری می باشند و باید در این زمینه با همکاری مسئولان استانی و ملی تلاش نمود .

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در ادامه این جلسه آخرین وضعیت مالی و پیشرفت احداث طرحهای آب و آبفای استان اردبیل را بررسی نمود و رهنمود لازم را ارائه کرد و پیگیری و تلاشهای شرکتهای آب منطقه ای و آبفای استان اردبیل را در این خصوص، قابل توجه و ارزشمند دانست .

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه با ارائه گزارش مبسوطی از مدیریت منابع آب در استان، آخرین وضعیت اجرای طرحها و پروژه های آب در سطح استان و اعتبارات مالی مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری آنها را ارائه نمود .

مهندس عباس جنگی مرنی با اشاره به تداوم فعالیت ها در بخش قابل توجهی از طرح ها و پروژه های شرکت آب منطقه ای اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه با برنامه ریزی و پیگیریهای لازم، فعالیت ها در پروژه های بخش آب استان در حال انجام می باشد و از اوایل فروردین ماه سال جاری با رعایت دستورالعملهای بهداشتی، اجرای اغلب طرح های آبی در استان شروع شده است .

مهندس فرامرز بهنژاد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل نیز در این جلسه گزارشی از طرح ها و پروژه های در دست اجرای شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل در شهرستان های مختلف استان را ارائه نمود و منابع مالی لازم برای پیشبرد و تکمیل طرح های آبفا را تشریح کرد .

در ادامه جلسه مهندس فرامرز بهنژاد آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های آب شرب و جمع آوری و تصفیه فاضلاب را  در استان اردبیل و مسائل موجود را بیان نمود و راهکارهای لازم برای بهبود وضعیت مالی را پیشنهاد کرد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات