سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی رشت معارفه شد/ آتش نشانی رشت

سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی رشت معارفه شد/ آتش نشانی رشت


125رشت_ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- صبح امروز 31 اردیبهشت 99 مراسم معارفه محمد علیزاده بعنوان سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی رشت با حضور رییس این سازمان، مدیران حراست و بازرسی، معاونین و جمع روسای ایستگاههای آتش نشانی در دفتر کار ریاست این سازمان برگزار شد .

شهرام مومنی سرپرست سازمان آتش نشانی رشت ضمن خیر مقدم و قبولی طاعات و عبادات از حوزه عملیات سازمان آتش نشانی که در سال 98 نسبت به پوشش بالغ بر 4 هزار و 808 مورد عملیات اطفاء آتش سوزی، نجات و خدمات ایمنی و در کنار آن تلاش برای ضد عفونی و شهر بواسطه گسترش ویروس کرونا تلاش و کوشش داشتند، تقدیر کرد و گفت: قطعا این تلاش ها در سایه اهتمام همیشگی حوزه های مختلف اداری؛ همچون ستاد فرماندهی،امور اداری، آموزش و پیشگیری، حسابداری، انفورماتیک، آمار و اطلاعات، روابط عمومی و.... به ثمر نشست .

وی ضمن تاکید بر اینکه با وجود افراد متخصص در حوزه عملیات چه از لحاظ کار، تجریه و تحصیلات انتخاب معاونت عملیات برایمان سخت شده بوده ادامه داد: خوشبختانه با توجه به ساختار سازمانی آتش نشانی؛ سیستم ارتقاء در این سازمان برمبنای تجارب، تحصیلات، سوابق و... بوده که دریافت مسوولیت بر مبنای سلسله مراتب است و می بایست افراد در تمامی مراحل لیاقت و شایستگی خود را برای دریافت مسوولیتی بالاتر ارایه دهند که با توجه به عملیاتی بودن سازمانی همچون آتش نشانی این مهم کار سختی نخواهد بود و از دید افراد پنهان نخواهد ماند .

وی در ادامه ضمن اهدای ابلاغ محمد علیزاده بعنوان سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی بر استمرا در همدلی و انسجام وحدت رویه در کار تمامی مجموعه آتش نشانی تاکید داشت و افزود: امیدوارم بار دیگر در سایه ممارست و تلاش شبانه روزی که در راس آن حوزه عملیات این سازمان است با اجرای دقیق آیین نامه ها، بخشنامه ها و... همچنان جزو سازمان های پیشرو در خدمت شهر و شهروندان باشیم .

همین گزارش حاکی است: در پایان با توجه به تجارب و توانایی، اسحاق اسدی جهت اجرای امورات محوله ایستگاه 2 آتش نشانی رشت منتخب گردید .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات