مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در نشست با رئیس سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان : ضرورت استفاده...

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در نشست با رئیس سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان : ضرورت استفاده...

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، سید عبدالمجید نژادصفوی در جلسه ای که با رئیس سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان داشت ، سازمان نظام مهندسی ساختمان را مجموعه ای همراه با راه و شهرسازی دانست و ابراز امیدواری کرد : با تلاش اعضای هیات مدیره سازمان استان به دور از حواشی و با عملکرد مضاعف در راستای رشد سازمانی قدم برداشته شود.

وی با تاکید بر تعامل و همراهی اداره کل راه و شهرسازی با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی بیان کرد: این تعامل و همکاری می‌تواند اثرات مثبتی را در معماری و ساخت و ساز‌های استان داشته باشد.

نژادصفوی عنوان کرد : می بایست از جامعه مهندسی در راه های استان نیز استفاده شود و این عزیزان می توانند در مبلمان جاده ای هم کارهای متنوعی انجام دهند و نظرات و پیشنهادات خود را در این مبحث به اداره کل راه و شهرسازی استان ارسال نمایند .

وی به بحث مسکن مهر در استان اشاره کرد و اظهار داشت : مساکن مهر در استان از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به اعتبار هزینه شده در این مساکن می توانستیم بیشتر بحث نظارت را جدی بگیریم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی افزود : با تعامل اداره کل راه و شهرسازی استان ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ، شهرداری ها ، اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، اداره کل استاندارد و حمایت استانداری می توان در حوزه کمی و کیفی پروژه ها و مبلمان شهری و جاده ای اقدامات اثربخشی را انجام داد .

گفتنی است، تاکید ویژه بر نظارت عالیه ماده ۳۴ و ۳۵ قانون نظام مهندسی و اهتمام جدی برای پیگیری آن ، توجه به مبلمان شهری و جاده ای ، برگزاری دوره های مجازی در خصوص آموزش مهندسین و بروز کردن پروانه ها از مطالبات مدیر کل راه و شهرسازی استان در این نشست بوده است.

منبع :

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات