بیانیه روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) روز قدس به عنوان یادگار ماندگار امام خمینی (ره) از روزهای مهم و یوم الله است و اعلام میکند امت اسلام زیر بار ظلم نمی رود ولو این ظلم از پشتیبانی بزرگترین و قدرتمندترین دولت های عالم برخوردار باشد. امروز رویای تشکیل خاور میانه بزرگ و اسرائیل از نیل تا فرات رنگ باخته است و تنها راهبرد موفق در حل مسئله اول جهان اسلام، تمکین و تحقق راهبرد فلسطین از بحر تا نهر بازگشت فلسطینیان به سرزمین خود و برگزاری یک رفراندوم فراگیر و آزاد در تعیین سرنوشت کشور فلسطین با اراده خود آنها می باشد.

جهان اسلام در راهپیمایی روز جهانی قدس و در اولین سالگرد شهادت شهید القدس سپهبد حاج قاسم سلیمانی نشان خواهد داد نابودی اسرائیل همچنان اولویت اول امت اسلامی است و هرگونه تلاش و طراحی از جمله سازش و عادی سازی روابط با اسرائیل غاصب و کودک کش محکوم یک گناه بزرگ و تاریخی به شمار رفته و با حمایت از رزمندگان مقاومت اسلامی در فلسطین، لبنان و دیگر بلاد اسلامی عزم و اراده خود را در تسریع و تحقق پیش بینی ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در محو غده سرطانی اسرائیل ازمنطقه نشان خواهند داد.
به همین مناسبت آحاد پرسنل شرکت آب منطقه ای تهران ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و آرمان تمام شهیدان راه حق بویژه سیدالشهدای جبهه مقاومت هم پای امت اسلامی به منظور بهره مندی حداکثری از بیانات حکیمانه و راهگشای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) با شعار "در خانه می مانیم" به سخنان ایشان گوش جان فرا می دهند. باشد، که به زودی شاهد محو رژیم غاصب صهیونیستی از صحنه گیتی باشیم. ان شاءالله.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات