شهردار شیراز عید فطر را به شهروندان و شهرداران پایتخت ها و کشورهای اسلامی تبریک گفت

شهردار شیراز عید فطر را به شهروندان و شهرداران پایتخت ها و کشورهای اسلامی تبریک گفت


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز در پیام مهندس اسکندرپور به شهرداران و شهروندان کوالالامپور، دوشنبه، جاکارتا، سورابایا، مسقط، دوحه، کابل و اسلام آباد، دمشق، بیروت، آلماتی و نورسلطان، بیشکک، باکو، تاشکند، استانبول و گروزنی آمده است:
《به نمایندگی از شهروندان شیراز و از جانب خودم، فرا رسیدن عید سعید فطر را به جنابعالی و شهروندان محترمتان صمیمانه تبریک عرض می کنم. امسال به دلیل محدودیتهای ناشی از شیوع ویروس کرونا رمضان متفاوتی را پشت سر گذاشتیم و بر خلاف سال های گذشته نمی توانیم عید را در اجتماعات بزرگ و کنار هم جشن بگیریم.
به رغم این خسران اما چالشهای موجود این فرصت را نیز برای امت اسلامی فراهم کرد تا چهره واقعی اسلام به عنوان دین نوع دوستی و مبتنی بر ارزشهای مهربانی و نیک خواهی را به نمایش بگذارند. هم کیشان ما در سراسر جهان به ویژه در کشورهایی که مسلمانان در اقلیت هستند، از طریق انفاق و دیگر اقدامات خیرخواهانه به دوستان، همسایگان و هم وطنان نیازمند خود فارغ از نژاد، زبان و دین یاری رساندند.
ضمن آرزوی همبستگی و اتحاد بیشتر جهان اسلام برای تحقق صلح و دوستی در سراسر کره خاکی، امیدوارم با توجه به نقش کلیدی مدیریت شهری و حکومتهای محلی در مواجهه با چالشهای مشترک بشری بتوانیم با توسعه روابط و همکاریهای فی‌مابین در این مسیر گام برداریم.》 لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات