بوستان خانواده ساری بصورت اختصاصی پذیرای بانوان است

بوستان خانواده ساری بصورت اختصاصی پذیرای بانوان است

بوستان خانواده ساری همه روزه از صبح تا 6 عصر بصورت اختصاصی برای بانوان مهیا می باشد.

بوستان خانواده در مسیر جاده فرح اباد با فضای مفرح پیاده روی، سالن های ورزشی و تفریحی مجهز ، همه روزه از صبح تا ساعت 6 عصر برای گذران اوقات فراغت بانوان ساروی، مهیا است.

بوستان خانواده در زمینی به مساحت 10 هکتار با ظرفیتی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای گذران اوقات فراغت و آسایش شهروندان پیش بینی شده است.

بانوان این شهر می توانند تمام روزهای هفته از صبح تا ساعت 18 از سالن های ورزشی  و تفریحی که بصورت اختصاصی در اختیارشان قرار می گیرد، بهره مند شوند.

پس از آن استفاده از این بوستان برای عموم شهروندان آزاد بوده و همه اعضای خانواده هم می توانند از این مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی استفاده کنند.

بانوان ساروی می توانند در سالن های سرپوشیده که فقط برای استفاده از بانوان تعریف شده، به ورزش بپردازند

بوستان خانواده همچنین دارای فضای سبز و تفرجگاه، پیست دوچرخه سواری، سالن های ورزشی چندمنظوره،نمازخانه، کتابخانه و بازارچه می باشد که این فضاها و اماکن تعبیه شده تا ساعت 18 در اختیار بانوان و پس از این ساعت دراختیار همه اعضا خانواده میباشد.

این بوستان جهت رفاه حال هر چه بیشتر بانوان مجهز به اتاق شیردهی نوزادان و مهد کودک هم می باشد.

مجموعه شهرداری ساری به همت شورای اسلامی شهر همت خویش را بر ان دارند تا از تمام ظرفیتهای این بوستان جهت رفاه حال و اسایش خانواده های ساروی و مسافران محترم بهره برداری لازم صورت گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات