متن پیام تبریک رئیس شورای شهر بیرجند به مناسبت 9 اردیبهشت ماه روز شوراها

متن پیام تبریک رئیس شورای شهر بیرجند به مناسبت 9 اردیبهشت ماه روز شوراها

دکتر ابراهیم تقی زاده رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند طی پیامی نهم اردیبهشت‌ماه را که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام "روز شوراها" نام‌گذاری شده را به کلیه اعضای شوراهای شهر و روستا تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

شورا نهادی مقدس است که بدون شک نشان دهنده عمق تفکر مردم‌سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که ریشه در قرآن و مبانی گسترده دین مبین اسلام دارد.
با تأسیس شورای اسلامی شهر فرایند واگذاری امور به مردم و نقش‌آفرینی آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، عینیت یافته و بیش ‌از پیش مشاهده شده است.
شورائیان با وظیفه‌شناسی در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می‌نمایند و با امانت، کفايت، درايت و کياست و حسن سلوک برای نيل به جامعه شهروند مدار، خالصانه و عاشقانه کوشش می‌نمایند و در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی قدم برمی‌دارند.
در همین راستا روز شورا را به تمامی اعضای تلاشگر شوراهای شهر و روستاها را که صادقانه و خالصانه تنها باهدف خدمت به مردم پا به عرصه حل مسائل و مشکلات شهری و روستایی گذاشته، تبریک گفته و از درگاه احدیت برای آنان عمری پر برکت جهت ادامه راه خدمت‌رسانی، خواستارم.

با تشکر

ابراهیم تقی زاده

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر بیرجند

    منبع خبر

    شورای شهر بیرجند

    شورای شهر بیرجند یک شورای شهر در شهر بیرجند می باشد

      نظرات