تست کرونای رییس شورای شهر اهواز مثبت اعلام شد

تست کرونای رییس شورای شهر اهواز مثبت اعلام شد

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت:متاسفانه عبدالزهرا سنواتی رییس  شورای اسلامی کلانشهر اهواز چند روزی است که گرفتار ویروس منحوس کرونا شده است..
محسن مرادی گفت:سنواتی هیچ گاه برای خدمت به مردم خود را قرنطینه نکرد و دایما بر پروژه ها و اقدامات شهرداری در مناطق و سازمانها نظارت مستقیم داشت و در بحث ضدعفونی و گندزدایی معابر و تاسیسات شهری در چندماه گذشته دوشادوش آتش نشانان غیور و جان برکف تلاش کرد تا شهر و مردم از ویروس منحوس کرونا در امان باشندکه متاسفانه در یکی از بازدیدها ویروس کرونا گریبانگیرش شده و چند روزی ست که در قرنطینه بسر می برد.
مرادی خاطر نشان کرد:سنواتی در مصایب و مشکلات همگام و همراه با  مردم بوده و هیچ گاه خود را در قامت رییس شورای شهر معرفی نکرد و در حادثه سیل تا کمر در آب بود و دوشادوش مردم در عین دو ،زرگان ،قلعه چنعان ،شهرک اندیشه ،چنیبه و ... اقدام به ساخت سیل بند نمود و شبانه روز در ان مناطق ایستاد و کار کرد و خم به ابرو نیاورد.
مدیر روابط عمومی شورای شهر اهواز افزود:سنواتی مدیری جهادی ست که برای حل مشکلات شهر از هیچ تلاشی دریغ نورزیده و این مسیٔله را می توان در تعدد بازدیدها از سطح شهر و جلسات عمومی در سالن شورا و مناطق به وضوح دید.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: به یاری خداوند و تلاش های خستگی ناپذیر و فداکارانه مدافعین سلامت و رعایت دستورالعمل های بهداشتی گسترش ویروس منحوس کرونا به نقطه پایان برسد و رییس شورای شهر اهواز و دیگر مبتلایان صحت و سلامت خود را بازیابند.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اهواز

    منبع خبر

    شورای شهر اهواز

    شورای شهر اهواز یک شورای شهر در شهر اهواز می باشد

      نظرات