فعالیت دوباره ناوگان اتوبوسرانی و مترو شیراز از امروز دهم خردادماه

فعالیت دوباره ناوگان اتوبوسرانی و مترو شیراز از امروز دهم خردادماه


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مجتبی زوربخش گفت: با شیوع بیماری کرونا به منظور حفظ سلامت شهروندان، فعالیت اتوبوس‌های درون شهری از ۲۰ اسفند ماه ۹۸ متوقف شد و با توجه به درخواست شهروندان و ابلاغیه شهردار و مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز ، خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی از امروز از سرگرفته شد.
وی افزود: بر این اساس اتوبوس‌های درون شهری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی با ۱۰۰ درصد ظرفیت و قطارشهری از ساعت ۶ صبح تا ۲۱ فعالیت خواهند کرد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز تصریح کرد: در استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک توسط مسافرین کاملا ضروری است.
وی با بیان اینکه ضدعفونی اتوبوس‌ها و مجزا سازی کابین راننده از بخش مسافران از دیگر اقدامات انجام شده برای حفظ سلامت شهروندان و رانندگان است، به شهروندان توصیه کرد تا ریشه کنی کامل کرونا از سفر‌های غیرضروری درون شهری پرهیز کنند.
زوربخش افزود: دوچرخه‌های اشتراکی نیز از ۶ خرداد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرده اند و در نخستین روز فعالیت مجدد دوچرخه ها، ۴۵۵ سفر توسط کاربران انجام شد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات