دیدار سرپرست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده...

در راستای هم اندیشی و اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، سرپرست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران این شرکت، با حضور در دفتر فرمانده نیروی انتظامی استان، با وی دیدار و نشست مشترک برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در این نشست، آرش مصلح، سرپرست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، ضمن ارایه گزارشی از وضعیت منابع و تاسیسات آبی استان، به نقش ارزنده نیروی انتظامی در اجرای دستورالعمل ها و فعالیت های شرکت آب منطقه ای اشاره کرد و گفت: همکاری و همراهی هایی که نیروی خدوم انتظامی با این شرکت در سطح استان داشته، مایه دلگرمی و پیشروندگی اجرای برنامه ها، خصوصاً امر خطیر و ضروری رفع تصرف از حرایم و بستر رودخانه های استان و همچنین حفاظت مطلوب ار تاسیسات آبی استان به ویژه سد مخزنی کوثر، بوده است.

وی، اظهار داشت: یقینا سطح خدمات و حضور نیروی انتظامی بسیار گسترده تر از این چیزی است که می بینیم و بسیاری از تلاشها و جانفشانی های این عزیزان را باید در لایه های پنهانی جست که بسیاری از اثرات مفید و ماندگار این تلاشها، سالها بعد و به مرور زمان هویدا و ملموس می شود.

وی، افزود: در بسیاری از فعالیت های شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، همچون اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی که شامل پروژه هایی از جمله پر و مسلوب المنفعه کردن چاههای غیرمجاز و یا عملیات های رفع تصرف، گاها نیروهای انتظامی، جلوتر و دغدغه مندتر از ما حرکت می کردند و این نشان از همگرایی بالا و در عین حال دلسوزی مضاعف این عزیزان دارد که در همینجا مجددا از همه آنها قدردانی می کنم.

همچنین، سردار انصاری، فرمانده نیروی انتظامی استان، با اظهار اینکه در سایه امنیت است که می توان برنامه ها و کارها را به سرانجام رساند، گفت: وجود این امنیت باعث رونق کارها و ایجاد آرامش برای برگزاری فعالیت های مختلف در تمام سطوح و در میان تمامی دستگاهها می شود.

وی، اظهار داشت: با وجود گستردگی فعالیت ها و وظایف محوله، آمادگی کامل داریم تا همکاری ها و تعاملات متقابل را گسترش دهیم و بر این باوریم که رشد و توسعه طرحهای آبی و به ثمر نشستن آنها، برابر است با توسعه و اشتغال بیشتر در جامعه و به تبع آن، کم شدن آسیب ها و مشکلات و در نتیجه کسب امنیت بیشتر که ماحصل آن، حرکت در مسیر اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

در پایان و پس از بررسی برخی مسایل و مشکلات موجود و هم اندیشی در خصوص راهکارهای مناسب برای تعاملات بیشتر، لوح سپاسی بخاطر همکاری و حمایت های نیروی انتظامی استان در برنامه های اجرایی بخش آب استان، توسط سرپرست شرکت آب منطقه ای به فرمانده نیروی انتظامی استان، تقدیم شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات