بیانیه شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس

شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را صادر کرد. به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان غربی متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

بیانیه کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس

روز جهانی قدس روز بیداری همه آزادگان جهان برای نابودی اسرائیل است .

روز قدس میراث گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی و نشان از عمق دور اندیشی و هوشمندی حضرت امام خمینی (ره) و بیانگر اعتقاد و پایبندی ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است .

امسال، تقارن ارزشمند روز جهانی قدس، به عنوان نماد ظلم‌ستیزی و مبارزات ضدصهیونیستی امت اسلامی، با سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی بیانگر پیوند عمیق و معنادار آرمان قدس شریف با ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی است.

صهیونیست غاصب باید بداند امت اسلامی و به ویژه ملت شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و رژیم غاصب اسرائیل را محکوم میکند . ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی با درک شرایط حساس جهانی و همچنین با توجه به شرایط متفاوت امسال  نسبت به سال‌های گذشته  ، گوش جان به بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب خواهند سپرد تا آن را به عنوان چراغ روشنی بخش راه آینده قرار دهند.

ما کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ، یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه ، هم صدا با ملت خداجوی ایران اسلامی با  حمایت از هر گونه حرکتی در راستای احقاق حقوق حقه مردم مظلوم فلسطین و گرامیداشت سوم خرداد از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه دار نیز دعوت می نمائیم تا امسال با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های حقیقی و مجازی به مبارزه بی‌امان خود با صهیونیسم غاصب ادامه دهند و ضمن تقویت روحیه جهادی و انقلابی مبارزان آزادی قدس شریف، زمینه انحطاط، فروپاشی و محو رژیم صهیونیستی و تمامی جریانات تکفیری و انحرافی را فراهم نمایند.

شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

1 خرداد ماه 1399

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات