بازدید دادستان شهرستان بیله سوار از وضعیت تاسیسات و نحوه تامین و...

دادستان شهرستان بیله سوار با حضور مدیر امور منابع آب مغان از وضعیت تاسیسات و نحوه تامین و توزیع آب شبکه آبیاری و زهکشی مغان در محدوده شهرستان بیله سوار بازدید کرد.

در این بازدید که مدیرعامل شرکت بهره برداری و رئیس اداره آبیاری شهرستان بیله سوار نیز حضور داشتند از نحوه تنظیم و توزیع آب و همچنین وضعیت تاسیسات شبکه آبیاری و زهکشی مغان محدوده شهرستان بیله سوار(اراضی پمپاژ ۸) بازدید شد.

دادستان شهرستان بیله سوار  در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مدیریت امور منابع آب مغان و شرکت بهره برداری در تامین به موقع آب اراضی کشاورزی و کیفیت مناسب سطح سبز محصولات کشاورزی به ویژه گندم از مسئولان آب خواست تا در  توزیع عادلانه آب به لحاظ واقع شدن شهرستان بیله سوار در انتهای شبکه نهایت تلاش وکوشش  خودرا بعمل آورند .

در ادامه مدیر امور منابع آب مغان گزارشی از عملکرد مدیریت منابع آب مغان در محدوده شهرستان بیله سوار از جمله لایروبی و زنجیر کشی و جلبک برداری کانال اصلی و زهکشی مرزی و زهکشی DR19 تامین بموقع آب مورد نیاز اراضی تحت پوشش شبکه را از اولویت های کاری شبکه دانسته و اعلام نمود در  این خصوص از هیچ گونه تلاش و کوششی دریغ نخواهد شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات