نخستین گردهمایی مدیران امور منابع آب شهرستانها در سال 99

روز یکشنبه یازدهم خردادماه سالجاری نخستین گردهمایی مدیران امور آب شهرستانها با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران حوزه ستادی در محل تالار کرجی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در این جلسه که با محوریت بررسی عملکرد طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی برگزار شد مهندس رشیدی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت، ضمن تشکر از عملکرد سال 98 امور منابع آب شهرستانها در اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی، خواستار سرعت بخشیدن به عملیاتی نمودن برنامه های عقب مانده این طرح توسط برخی از شهرستانها گردید.

مهندس کرمی مجری طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد امور منابع آب شهرستانها، برخی از آنها را بعنوان شهرستان برتر در اجرای طرح مذکور معرفی نمود.

در ادامه جلسه، از زحمات مهندس عربپور معاون اسبق حفاظت و بهره برداری که در تاریخ 25 اسفند 98 به افتخار بازنشستگی نائل آمد با اهداء لوح، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

لازم به ذکر است در این مراسم از عباس عطاپور مدیر امور منابع آب شهرستان منوجان به جهت تلاش در اجرای طرح ساماندهی رودخانه ها، مهندس شکیبائی بخاطر کسب رتبه برتر کشوری در پروژه اطلاع رسانی و همچنین مهندس قلی‌زاده کارشناس امور آب شهرستان قلعه گنج در خصوص نظام پیشنهادات با تقدیم لوح، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در پایان نیز معاونین نقطه نظرات خود را در این زمینه ارائه نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات