موفقیت مالی شهرداری دور از انتظار همگان بوده است

موفقیت مالی شهرداری دور از انتظار همگان بوده است

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فن آوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی در اولین جلسه شورای اداری شهرداری مشهد درسال جاری با تشکر از اقدامات انجام شده مدیران شهری در همه بخش ها اظهار کرد: مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد در روزهایی که مشکلات و مسائل زیادی در کشور مطرح است، به سختی درحال کارکردن هستند اما این مشکلات سبب کاهش خدمات رسانی به شهروندان نشده است.
وی ضمن تشکر از شهردار مشهد برای انتصاب مریم عرب احمدی، به عنوان شهردار منطقه یازده مشهد افزود: این اقدام بسیار قابل تقدیر است و امیدوارم روند استفاده از بانوان به عنوان مدیر در شهرداری مشهد ادامه داشته باشد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فن آوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که تصور عدم مشکل مالی شهرداری در شرایط کنونی برای هیچ کس باورکردنی نیست، بیان کرد: البته مشکلاتی وجود دارد، اما به لطف خداوند و تیم خوب و جوان شهرداری مشهد کمتر دچار مشکل می شویم.
گندمی خاطرنشان کرد: نباید با مسائل ساده برخورد کنیم، دروضعیتی که بزرگترین شهرداری کلانشهر کشور در پرداخت حقوق دچار مشکل شده است، شهرداری مشهد چنین مشکلی ندارد زیرا فعالیت های ما در شهرداری مشهد تیمی است و این موضوع می تواند برای مردم مشهد نیز آورده های خوبی داشته باشد.
وی اضافه کرد: درخواستی که از مدیران شهرداری مشهد داریم این است که در این وضعیت حال مردم را درک کرده و حرمت آنها را نگاه دارند و ابتدا از خود و سپس از دیگر مدیران درخواست می کنم که برای مردم کم نگذارید .
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فن آوری اطلاعات شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ما خدمتگذار مردم هستیم و باید به آنها خدمت کنیم، نمی گوییم حق شهرداری و شهر تضییع شود اما معتقدیم می توان با حفظ حرمت مردم به شهروندان خدمت کرد.
مدیریت زمان و بهره ‌برداری حداکثری از فرصت‌های موجود

در ادامه این جلسه، علی رضا شهریاری، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: پیشنهاد می دهم که شورای اداری جلساتی را با اعضای شورای شهر نیز برگزار کند زیرا این موضوع باعث ایجاد انسجام و هماهنگی بیشتر در مدیریت شهری خواهد می شود.

وی افزود: یکی از انتظارات ما از مدیریت شهری، ایجاد امید در بین شهروندان است، برهمین اساس باید با گشاده‌رویی و روی خوش با مردم برخورد شود .
عضوهیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که هر معاونت و سازمان و بخشی از شهرداری مشهد ممکن است با مشکلاتی روبرو باشد، بیان کرد: اما این مسائل نباید موجب دلسردی شود بلکه در هر شرایطی باید با عزم راسخ قدم برداریم و برای خدمت به مردم تلاش کنیم.
شهریاری خاطرنشان کرد: یکی از وعده‌های شورای پنجم به شهروندان، بهره برداری ‌از خط ۳ قطارشهری؛ حدفاصل میدان شهدا تا پایانه مسافربری در سال ۱۴۰۰ است که با توانمندی و تلاشی که در مدیران شهرداری می بینیم این وعده نیز محقق خواهد شد.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات