دیدار سرپرست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده سپاه...

سرپرست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در راستای هم اندیشی و اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی، با حضور در دفتر فرمانده سپاه فتح استان، با وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در این دیدار آرش مصلح، سرپرست شرکت آب منطقه ای استان، ضمن مرور برخی از عملکردهای آب منطقه ای و همچنین روند اجرای طرحهای آبی که با مشارکت مجموعه سپاه در سطح استان دارد، گفت: ارتباط مجموعه آب منطقه ای با مجموعه سپاه را می تواند در دو قالب دید، یکی بر اساس عقد قراردادها و پروژه های آبی و یکی هم حضور کارکنان و پرسنل این شرکت در فعالیت های بسیج و پایگاه مقاومت شهدای آب که همواره این پایگاه موفق به کسب مقام های برتر شده است.
وی، اظهار داشت: با توجه به شعار سال(جهش تولید) و اهمیت آب در این میان، تلاش داریم که از همه توان و پتانسیل موجود هم در مجموعه آب استان و هم دیگر دستگاهها اجرایی از جمله سپاه که به خوبی نشان داده یک قوه اتکا و افزاینده برای همگان است، هستیم و بر همین اساس امیدواریم در هم اندیشی و تجمیع فعالیت ها به نحوی که تسریع در انجام کارها را ایجاد کند، موفق عمل کنیم.
آرش مصلح، افزود: مجموعه آب منطقه ای به طور میانگین سالانه یک هزار پرونده را بررسی و اقدام به صدور مجوز های لازم در بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی و تولیدی کرده که امیدواریم ماحصل آن را بیشتر از قبل شاهد باشیم چرا که توسعه همه جانبه با استفاده از منابع آبی امکانپذیر است و نتایج ارزشمندی همچون اشتغالزایی، مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها و ... را می توان از آن انتظار داشت.
در ادامه، سردار خرمدل، فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نیز، با اشاره به وجود آب های جاری و بارش های خوب استان و همچنین وجود زمینه های مناسب برای گسترش کشاورزی و دامداری، گفت: پتانسل های ارزشمندی در سطح استان وجود دارد و ما با داشتن تجربه کاری در حوزه بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت که در حال حاضر 14 دهستان در سطح استان را تحت پوشش دارد، بنا داریم تا با توجه به وجود برخی زمینه های همکاری با دستگاههای اجرایی همچون آب منطقه ای، جهاد کشاورزی و ... به نوعی مشارکت در انجام فعالیت ها را بیشتر و متمرکزتر کنیم و از این طریق از ظرفیت ها برای بهره وری بیشتر به خوبی استفاده کنیم و آمادگی داریم تا در فعالیت هایی که آب منطقه ای تعریف می کند تا حد امکان همکاری و همراهی داشته باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات