استفاده از ظرفیت سامانه ۱۲۲ جهت اطلاع رسانی حوادث بخش آب

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: با استفاده از ظرفیت سامانه ۱۲۲ می توان حوادث بخش آب را در کمترین زمان به اطلاع مدیران مربوطه رساند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "سید حسن رضوی" در اولین نشست کمیسیون راهبری با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به لزوم به روز رسانی و ارتقا رایانه های شرکت، این تجهیزات باید متناسب با بودجه شرکت ارتقا یابد و این مهم به صورت مستمر در طول سال های مختلف مورد توجه قرار گیرد تا به تدریج کلیه رایانه ها ارتقا یابند.

وی با اشاره به اینکه بهره برداری مشترک از سامانه ۱۲۲ توسط شرکت آب منطقه ای تهران و شرکت آب و فاضلاب یکی از اقدامات موثر در جهت تکریم ارباب رجوع و تسهیلات به ارباب رجوع است، گفت: خوشبختانه این سامانه از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است و پیشنهاد می گردد همه حوادثی که در این سامانه ثبت می شود به صورت آنی به مدیران هر دو شرکت آب و فاضلاب و شرکت آب منطقه ای اطلاع رسانی شود چراکه با اینکار ضمن هم افزایی بیشتر دو شرکت، خدمات بهتر و سریعتر به هموطنان را موجب می شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در ادامه در خصوص منابع انسانی گفت: بیش از نیمی از همکاران رسمی، پیمانی، مدت معین و طرحی بیش از ۲۰ سال سابقه دارند و تعداد زیادی از همکاران را نیروهای حجمی تشکیل می دهد که این موارد توجه به موضوعات مربوط به برنامه ریزی نیروی انسانی را دو چندان می کند.

وی یادآور شد: موضوعات نیروی انسانی و محدودیت در جذب نیروی جدید یکی از چالش های جدی می باشد که ضمن اطلاع رسانی این موضوع به متولیان امر، باید در تعامل با مجمع شرکت و همچنین سازمان اداری و استخدامی، نسبت به تقویت نیروی انسانی شرکت اقدام کرد.

همچنین در این نشست "علیرضا سنجری نیا" مدیر دفتر توسعه مدیریت و فناوری اطلاعات شرکت آب منطقه ای تهران با بیان اینکه  تاکنون با تلاش همکاران حوزه معاونت برنامه ریزی و فنآوری اطلاعات سیستم عامل ۲۲۸ رایانه در شرکت ارتقا یافته است گفت: علاوه بر آن نیاز به تعویض ۲۷۰ دستگاه رایانه از ضروریات اجتناب ناپذیر وضعیت موجود است که باید با تخصیص بودجه مناسب انجام پذیرد.

مدیر دفتر فنآوری اطلاعات و توسعه مدیریت با اشاره به تدوین پیش نویس تفاهم نامه با شرکت آب و فاضلاب استان تهران جهت بهره برداری مشترک از سامانه ۱۲۲ گفت: تاکنون بالغ بر یکصد نفر ساعت جلسه در سطوح مدیریتی و کارشناسی  در این زمینه برگزار شده و به زودی این تفاهم نامه نهایی شده و به امضا طرفین می رسد.

در ادامه این نشست هر یک از معاونان و مدیران نظرات و پیشنهادهای خود جهت موضوعات مطرح شده بیان و مدیرعامل شرکت رهنمودهای لازم را ارائه کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات