پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، متن پیام به این شرح است:

"بسمه تعالی"

چهاردهم خرداد ماه یادآور واقعه غم انگیز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) می باشد و ۱۵ خرداد سالروز قیام خونین ملت ایران علیه رژیم ستمشاهی نیز به عنوان نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملت شریف ایران علیه ظلم و استبداد شناخته شده است.

قیام مردمی ۱۵ خرداد ماه سال ۴۲ در تاریخ مبارزات ملت شریف ایران علیه استبداد و استعمار بسیار حائز اهمیت است و این روز نیز با نام، اندیشه و مسلک امام خمینی (ره) پیوندی ناگسستنی دارد و یادآور رشادت ها، ایثار و جانفشانی مردمی است که از قدرت های پوشالی نهراسیدند و پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه های زلال خود به نظاره نشستند.

انقلاب اسلامی ایران بعنوان بزرگترین رویداد قرن، یک انقلاب واقعی و تمام عیار به شمار می رود و رهبری حضرت امام (ره) که با تدبر، شجاعت، تفکر، آگاهی به زمان و مسائل جهانی، بزرگ ترین انقلاب معاصر را هدایت کرد عاملی تعیین کننده در پیروزی این نهضت عظیم بود.

همه ساله نیمه خرداد ماه، برای ملت بزرگ ایران اسلامی، سالروز بزرگداشت یاد و نام این متفکر بزرگ عصر حاضر و احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) است. بزرگمردی که کشورمان را با اندیشه متعالی خود از  بند استبداد و استعمار نجات داد و مستضعفین جهان را برای مبارزه، مقاومت و پیروزی در برابر مستکبران امیدوار ساخت چنانکه همچنان انقلاب اسلامی با اتکا و پیروی از این اندیشه های ناب به رهبری خلف ایشان مقام معظم رهبری(مدّظله‌العالی) در حال حرکت می باشد.

اینجانبان، ضمن پاسداشت خون شهیدان واقعه ۱۵ خرداد و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ۱۴ خرداد، سالروز رحلت این بزرگ مرد تاریخ را به رهبر فرزانه انقلاب که خود درس آموخته مکتب امام خمینی (ره) می باشند و کلیه شهروندان ساروی تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت، موفقیت در پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی و مجموعه مدیریت شهری را مسئلت داریم.

علیجان شمشیربند                                              عباس رجبی
رییس شورای اسلامی شهر ساری                                   شهردار ساری

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر ساری

    منبع خبر

    شورای شهر ساری

    شورای شهر ساری یک شورای شهر در شهر ساری می باشد

      نظرات