آغاز عملیات اجرایی سد مخزنی عالی محمود شهرستان الیگودرز

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای لرستان ، در بازدید پروژه‌های عمرانی استان از آغاز عملیات اجرایی سد مخزنی عالی محمود در شهرستان الیگودرز و همچنین تکمیل تاج سد مروک در شهرستان دورود خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای لرستان، داریوش حسن نژاد طی بازدیدی که از پروژه‌‌های عمرانی شهرستانهای دورود ، ازنا و الیگودرز داشت ، افزود : تکمیل سر ریز سد مروک در شهرستان دورود با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان به پیمانکار شرکت راه گستر گرین واگذار شده و قبل از شروع بارندگی های سال جاری عملیات تکمیل سر ریز به پایان خواهد رسید و نگرانی مردم و مسئولین استانی در خصوص عملکرد سر ریز این سد برطرف خواهد شد.

سرپرست آب منطقه‌ای لرستان بیان داشت :با تخصیص اعتبار به موقع طرح های عمرانی در سال جاری شاهد جهش خوبی در اغلب پروژه ها از جمله سد ها و شبکه ی آبیاری خواهیم بود.

داریوش حسن‌نژاد با اشاره به شروع عملیات اجرایی سدعالی محمود شهرستان الیگودرز گفت:عملیات احداث جاده جایگزین آسفالت واقع در محور سد آغاز وهمزمان ،مهندسی ارزش پروژه سد نیز انجام تا در زمان اجرا، هزینه ها و اصول فنی پروژه با دقت ویژه لحاظ گردد.

حسن نژاد یادآور شد :اکثر پروژه های مرتبط با سیل (به جز ایستگاه های پمپاژ) که اعتبار آن به شرکت آب منطقه ای اختصاص داده شده تا پایان مرداد ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید و شرکت هیچ گونه نگرانی در خصوص جذب اعتبار این پروژه ها ندارد.

سرپرست شرکت آب منطقه ای در پایان اضافه کرد : با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال جاری امکان آبگیری سد کمندان نیز فراهم خواهد شد و شرکت تلاش خود را جهت تملک به موقع اراضی و منازل مسکونی روستای کمندان به کار خواهد بست تا مانعی برای آبگیری سد و استفاده از بارندگی های سال جاری وجود نداشته باشد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای لرستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای لرستان

    شركت آب منطقه‌ای لرستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات