با انجام پروژه ساماندهی و تثبیت بستر و حریم رودخانه سبزرود، شهر...

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران این پروژه که در محدوده شهر رویان مازندران در حال انجام است شهر رویان از خطرات سیل ایمن و بستر رودخانه برای توسعه گردشگری مهیا خواهد شد.

پروژه ساماندهی و تثبیت بستر و حریم رودخانه سبزرود با مشارکت شهرداری رویان درحال اجراست که در بازدید آقای دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران از این پروژه، نامبرده ضمن ابراز رضایت از روند اجرا از شهرداری رویان به خاطر مشارکت و همکاری در اجرای پروژه قدردانی نمود و گفت: ساماندهی و لایروبی رودخانه­ ها در بازه ­های شهری به لحاظ استقرار منازل مسکونی در حاشیه رودخانه از اولویت و اهمیت زیادی برخوردار است. لذا تلاش ما این است با مشارکت نهادهای عمومی و بخش خصوصی این کار را انجام دهیم که خوشبختانه در سالهای اخیر بخصوص سال گذشته شاهد همکاری خوب شهرداری­ ها و بخش خصوصی در امر ساماندهی و لایروبی رودخانه­ ها بودیم.

یخکشی افزود: در استان مازندران حدود 7 هزار کیلومتر رودخانه وجود دارد که حدود 150 کیلومتر آن در محدوده شهری واقع شده که عمده آنها در سالهای اخیر لایروبی و ساماندهی شد.

در این بازدید مهندس حسین­ زاده شهردار رویان نیز ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل محترم آب منطقه ای و هیات همراه در شهر رویان، خواستار صدور مجوزات لازم جهت بهره برداری از بستر و حریم رودخانه­ های واقع در این شهر از جمله سبزرود و گلند رود برای توسعه گردشگری آبی جهت استفاده شهروندان شدند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای مازندران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای مازندران

    شركت آب منطقه‌ای مازندران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات