مردم در مصرف آب و برق ما را ياري كنند

مردم در مصرف آب و برق ما را ياري كنند

به گزارش پايگاه خبري توانير ،حجت الاسلام و المسلمين «حسن روحاني» روز پنجشنبه (15 خرداد) در ششمين هفته پويش #هرهفته_الف_ب_ايران و در چهارچوب كاروان «هر پنجشنبه، افتتاح طرح هاي زيربنايي در كشور»، در آيين بهره برداري از طرح هاي نيروگاهي، در استان هاي آذربايجان غربي و بوشهر كه به صورت ويديو كنفرانس برگزار شد، گفت: بايد در تابستان و در شرايط گرما مصرف را كنترل كنيم.
وي افزود: فعاليت اقتصادي ايران و همه كشورها امروز با مشكلات فراواني در بخش اقتصاد مواجه شده، هنوز همه كسب و كارها يعني مهدكودك ها، سالن هاي اجتماعات، مدارس و دانشگاه هاي هنوز به صورت صددرصد فعال نيستند و در اماكن متبركه هم بازگشايي محدود بوده است.
روحاني گفت:  ما هم با مشكلات فراواني در بخش اقتصاد مواجه هستيم اما مردم به خوبي ما را ياري كردند و دست همديگر را در اين روزهاي سخت گرفتند.
رييس جمهوري با اشاره به اينكه يكي از مسائل بسيار مهم براي ما به ويژه در شرايط كرونا موضوع آب و برق است، گفت: در شرايط كنوني اگر برق يك شهرستان قطع شود، بيمارستان دچار مشكل مي شود و عزيزاني كه در بيمارستان بستري هستند با شرايط سخت امسال مشكل خواهند داشت يا مردمي كه در خانه خود را ايزوله كرده اند و يا در حال زندگي هستند نيازمند به برق هستند. همچنين دليل دستورالعمل هاي بهداشتي ارائه شده از سوي دولت كه مردم بايد چندين بار بتوانند دست خود را به خوبي شست و شو دهند.  بنابراين امسال اين شرايط خاصي در زمينه آب و برق داريم و نبايد اجازه دهيم برق قطع شود.
وي ادامه داد: من خوشحالم افتتاح هاي خوشحال كننده براي همه مردم داريم. تا پايان امسال 18 واحد نيروگاهي افتتاح خواهد شد اين دلگرم كننده است. امروز هم واحد نيروگاهي با توان  160مگاوات در عسلويه بوشهر افتتاح شد كه  2240 ميليارد تومان هزينه براي آن شده است.

لینک اصل خبر در سایت سایت خبری شرکت توانیر

    منبع خبر

    سایت خبری شرکت توانیر

    سایت خبری روابط عمومی شرکت توانیر

      نظرات