تغییرات مدیریتی در شرکت آب منطقه ای تهران

مدیرعامل شرکت در احکامی جداگانه، معاونین طرح و توسعه و برنامه ریزی و همچنین تعدادی از مدیران ارشد و میانی شرکت آب منطقه ای تهران را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "سید حسن رضوی" در آیین تکریم و معارفه  معاونان و تعدادی از مدیران ارشد و میانی شرکت گفت: علی رغم اینکه بسیاری از همکاران متخصص ما طی سال های گذشته به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند، اما همچنان نیروهای توانمندی در شرکت حضور دارند.

وی افزود: گردش شغلی یکی از موارد بسیار مهمی است که سعی شده در شرکت به آن توجه شودکه این مهم باعث افزایش انگیزه کارکنان و انتقال تجارب می شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم معاونان و مدیران در مسئولیت جدید موفق باشند.

گفتنی است در این مراسم، "یوسف رضاپور" به عنوان سرپرست معاونت طرح و توسعه، "رضا مومنی" به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی، "علی اصغری" به عنوان مدیر امور بهره برداری و نگهداری سد امیرکبیر، "مهدی فتوکیان" به عنوان رییس گروه بهره برداری و نگهداری نیروگاه های برقآبی،"حسن زحمتکش" به عنوان سرپرست امورآب ری، "جواد اسدی" به عنوان سرپرست دفتر هیات مدیره و مدیرعامل،"علیرضا مصطفی پور" به عنوان سرپرست امور آب پاکدشت، "سید حمیدرضا حسینی" به عنوان سرپرست امور منابع انسانی و پشتیبانی،"سپیده الهامی منش" به عنوان سرپرست روابط عمومی، "محمد مولودی" به عنوان سرپرست گروه بودجه  و"مجید لطفی" به عنوان سرپرست گروه استملاک و مستندسازی منصوب شدند.

همچنین از زحمات "بهروز صفا" در دوران تصدی مدیر دفتر هیات مدیره و مدیرعامل،"علی محمد کریم خانی"  به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی شرکت، "مهدی صادق" رییس گروه بودجه و "محمد احمدی"  سرپرست گروه استملاک و مستندسازی تقدیر به عمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات