مردم بهترین همراه برای توسعه شهری هستند/ آمار و اطلاعات روابط عمومی به افکار عمومی شفاف و واقعی باشد

مردم بهترین همراه برای توسعه شهری هستند/ آمار و اطلاعات روابط عمومی به افکار عمومی شفاف و واقعی باشد

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری ساری، صبح شنبه، نشست شهردار ساری با مدیران روابط عمومی شهرداری های مناطق و سازمان های تابعه با حضور باقریان معاون اداری مالی، قبادی معاون شهرسازی و امور مناطق ، عطاریه رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری برگزار شد.

عباس رجبی شهردار ساری در این نشست ضمن قدردانی از تلاش مجموعه کارکنان روابط عمومی گفت: روابط عمومی یکی از بخش‌های مهم، چشم و زبان گویای هر سازمان و اداره است.

وی با بیان اینکه مردم داوران خوبی برای بررسی عملکرد مجموعه شهری هستند، افزود: نقش روابط عمومی‌های شهرداری زمانی نمود پیدا می‌کند که مطالبات شهروندان را احصاء کرده و در جهت  نیل به  آن ها با همکاری مدیران سازمان‌ها و شهرداری‌ها تلاش کنند.

عباس رجبی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها ضمن اطلاع رسانی فعالیت‌های سازمان و دوایر خود، رویکردشان را به سمت و سوی شناخت نیازمندی‌های شهروندان سوق دهند، ادامه داد: مردم بهترین همراه برای رسیدن به توسعه شهری هستند تا مادامی که با مردم همراه و همگام نباشیم به موفقیت دست نخواهیم یافت.

رجبی، روابط عمومی ای را موفق دانست که علاقه ی وافر به مجموعه کاری خود داشته باشد با این توضیح که وقتی علاقه و حمیّت سازمانی وجود داشته باشد بطور حتم موفقیت در این حوزه افزون‌تر خواهد شد.

وی شهرداری ساری را خدمتگزار بی منت مردم معرفی کرد و خدمت رسانی را وظیفه ذاتی شهرداری ساری دانست وگفت: آمار و اطلاعات منعکس شده به افکار عمومی توسط روابط عمومی‌ها باید برگرفته از واقعیت،شفاف و به دور از اغراق باشد.

شهردار ساری در خطابش به مدیران روابط عمومی‌ با اشاره به منویات مقام معظم رهبری گفت که با مردم صادقانه رفتار کنید و ضمن اینکه خدمات شهرداری باید بطور متوازن و بدون لحاظ کردن دیدگاه شخصی و سلیقه ای به شهروندان اطلاع‌رسانی شود.

وی به ظرفیت بانوان در حوزه روابط عمومی اشاره کرد و افزود: بطور حتم نگاه تیز بین بانوان در شناسایی معایب و مطالبات شهروندی در ارتقای فعالیت‌های روابط عمومی تاثیر گذار خواهد بود.

رجبی یادآور شد که روابط عمومی با شناسایی تهدیدها و فرصت‌ها و همچنین پیدا کردن نقاط ضعف و قوت، شرایط را برای رفع تهدیدها و نقاط ضعف و همچنین تقویت فرصت‌ها و نقاط قوت ایجاد کنند.

حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری ضمن قدردانی از حمایت‌های شهردار ساری تشکیل کارگروه رسانه و تبلیغات، حذف برون سپاری و استفاده از توانمندی‎های ظرفیت‌ داخلی، برگزاری دوره آموزشی برای روابط عمومی‌ها و تهیه اخبار و اطلاعات را از جمله اقدامات اخیر روابط عمومی شهرداری عنوان کرد.

وی افزود: روابط عمومی شهرداری همسو با رویکرد مدیریت شهری فعالیت خود را در ارائه اطلاع رسانی شفاف و بدون منت با تلاشی روزافزون ادامه خواهد داد تا در روزهای پیش رو شاهد توسعه وترقی شهر ساری بیش از گذشته باشد.

حجت الاسلام  سید مجتبی علوی مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری به نمایندگی از دیگر مدیران روابط عمومی از توجه شهردار ساری به حوزه روابط عمومی قدردانی کرد و گفت: علاوه بر اطلاع رسانی و ارتباط یا شهروندان ، حوزه فرهنگی نیز مورد تاکید ویژه قرار گیرد.

در پایان از کارکنان روابط عمومی شهرداری و سازمان های تابعه ای که در زمینه مواجهه با شیوع ویروس کرونا و اطلاع رسانی از اقدامات شهرداری فعالیت داشتند تقدیر شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات