محمد رضا مهدلو شهردار زرند : اجرای طرح آسفالت با هدف اصلاح چهره شهر، روان سازی تردد وسایل نقلیه، تامین آرامش و آسایش شهروندان تا پایان سال ادامه می یابد.

محمد رضا مهدلو شهردار زرند : اجرای طرح آسفالت با هدف اصلاح چهره شهر، روان سازی تردد وسایل نقلیه، تامین آرامش و آسایش شهروندان تا پایان سال ادامه می یابد.

مهندس مهدلو شهردار زرند در حاشیه بازدید از روند آسفالت ریزی معابر شهر با اعلام اینکه مدیریت شهری زرند از ابتدای امسال، خدمات رسانی به شهروندان در حوزه های مختلف را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده است گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 25000 تن آسفالت در راستای بهسازی معابر و خیابان‌های سطح شهر زرند استفاده شده است .

محمد رضا مهدلو عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر را یکی از اولویت های شهرداری زرند عنوان کرد و گفت: اجرای طرح آسفالت با هدف اصلاح چهره شهر، روان سازی تردد وسایل نقلیه، تامین آرامش و آسایش شهروندان تا پایان سال ادامه می یابد .

وی افزود: رفع نیاز شهروندان اولویت مدیریت شهری بوده و در طرح آسفالت بسیاری از معابر و خیابان‌های مناطق چهارگانه بهسازی شد و آسفالت خواهد شد .

شهردار زرند از آسفالت کوچه شهید ایزدی 6 اشاره کرد و گفت: این معبر به مساحت 1800متر مربع و با اعتبار 1/260/000/000 ریال بهسازی وآسفالت شده است.

وی رضایت شهروندان را مهمترین و بزرگترین سرمایه مدیریت شهری دانست و گفت:‌ تحقق این موضوع اولویت اقداماتِ شهرداری زرند در همه فعالیتها است .

شهردار زرنددر پایان از آسفالت ریزی کوچه ابوذر 7 نیز خبر داد و اظهار داشت: برای زیر سازی ،تسطیح و آسفالت این کوچه به مساحت 730متر مربع اعتباری بالغ بر 510/000/000میلیون ریال هزینه درنظر گرفته شده است .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات