صرفه جویی به معنای کم مصرف کردن نیست ،بلکه درست مصرف کردن است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به فرا رسیدن هفته صرفه جویی در مصرف آب وبرق اظهار داشت : صرفه جویی به معنای کم مصرف کردن نیست بلکه درست مصرف کردن است .

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای گیلان ؛ مهندس وحید خرّمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در نشست هماهنگی دستورالعمل اجرایی هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق گفت : عمده مصرف ما در بخش کشاورزی است که اگر بتوانیم در این بخش حتی یک درصد هم صرفه جویی داشته باشیم ، دستاورد خوبی برای ما خواهد بود .

مهندس خرّمی با اشاره به این مطلب گفت : صرفه جویی در مصرف آب و اندیشیدن و اجرایی کردن تمهیداتی برای مدیریت بهینه مصرف آن  باید در اولویت برنامه همه شهروندان گرامی و مدیران صنعت آب استان باشد.

وی افزود: توصیه همیشگی ما به شهروندان ، مصرف بهینه آب در بخش های مختلف آب شرب ، کشاورزی و... است و تاکید نمود که شاربین عزیز گیلانی ، توصیه های سازمان جهاد کشاورزی را رعایت نمایند و بیش از حد مجاز آب مصرف نکنند .

این گزارش حاکیست ؛ در این نشست هماهنگی های لازم برای اجرای برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق که مقارن با اول تا هفتم تیر ماه هر سال است ،بر اساس دستورالعمل اجرایی ، برنامه هایی با لحاظ شرایط موجود جامعه و رعایت پروتکل های بهداشتی اجرایی خواهد شد.

.

.

...

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای گیلان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای گیلان

    شركت آب منطقه‌ای گیلان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات