قرارگاه خاتم‌الانبیاء آماده مشارکت در اجرای طرح راه‌آهن شهرکرد است

قرارگاه خاتم‌الانبیاء آماده مشارکت در اجرای طرح راه‌آهن شهرکرد است

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری، سردار سعید محمد در جمع خبرنگاران در شهرکرد، با اشاره به تکیه بر نیروی داخلی گفت: روزبه‌روز در تمام عرصه‌ها کار خود را توسعه می‌دهیم. به گفته وی، یکی از ویژگی‌های قرارگاه خاتم‌الانبیاء این است که با شرایط دولت کنار می‌آید و اکنون که منابع مالی دولت محدود است، این قرارگاه با تمام توان کار خود را جلو می‌برد.
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء در ادامه افزود: اکنون بیش از ۱۵۰ هزار نفر شرکت پیمانکاری با قرارگاه خاتم همکاری می‌کند و ما به دنبال جذب نخبگان هستیم و درگاهی برای استخدام رسمی این افراد قرار داده شده است.به گفته وی، چهارمحال و بختیاری دارای مفاخر بزرگ ادبی، فرهنگی و هنری مانند عمان سامانی است، در دوران مشروطه نیز علیمردان‌خان بختیاری و سردار بی‌بی مریم از مفاخر استان محسوب می‌شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: از توان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برای اجرای طرح‌های مشارکتی عمرانی و اقتصادی بهره‌گیری خواهد شد. وی افزود: چهارمحال و بختیاری برای مشارکت در طرح‌های استانی با قرارگاه خاتم الانبیاء شامل احداث بزرگراه بروجن _ لردگان _ ایذه، منطقه ویژه اقتصادی شهرکرد با ۴۰۰ واحد سلولزی و ۱۵۰ واحد تبدیلی با محوریت پرتودهی گاما آمادگی دارد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى

    اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات