برگزاری نشست شورای انسجام بخشی روابط عمومی های صنعت آب و برق...

ظهر دیروز بیست و نهم خردادماه نشست شورای انسجام بخشی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان اردبیل در راستای تبیین برنامه های هفته صرفه جویی برگزار شد.

دبیر شورای اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان اردبیل در این نشست با اشاره به اهمیت اجرای برنامه های مشترک صرفه جویی در منابع آب و برق گفت: برای ارائه راهکارهای مناسب در بحث مدیریت مصرف در بخش آب و برق نیازمند حرکت جمعی برای تبیین برنامه های صرفه جویی هستیم.

رامین عاشوری افزود: طبق تصمیم مشترک روابط عمومی های صنعت آب و برق استان مقرر شد در طول هفته صرفه جویی در سال جاری که از اول تا هفتم تیرماه خواهد بود، اجرای برنامه های مشترک برای تبیین بحث مدنظر قرار گیرد.

وی استفاده از ظرفیت های مشترک صنعت آب و برق برای ارائه اهداف هفته صرفه جویی به مردم را از تصمیمات این نشست عنوان کرد و گفت: برگزاری نشست خبری مشترک با حضور اصحاب رسانه از دیگر برنامه های مشترک بخش آب و برق در استان اردبیل خواهد بود.

عاشوری همچنین در ادامه برگزاری میزگردهای رسانه ای با حضور متخصصان و صاحب نظران رسانه استان جهت تبیین مدیریت بهینه مصرف در بخش آب و برق را یادآور شد و اظهار داشت: برای حضور مداوم و تاثیر گذار در بین مردم، نیازمند توجه جدی رسانه ها به رعایت الگوی مصرف در بخش آب و برق هستیم.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل همچنین استفاده از پتانسیل برنامه های رادیویی و تلویزیونی شبکه های محلی را از دیگر برنامه های صنعت آب و برق در طول هفته صرفه جویی عنوان کرد و افزود: استفاده مناسب از پتانسیل بالای شبکه های اجتماعی در جهت تبلیغ و اطلاع رسانی از وضعیت صنعت آب و برق می تواند مثمر ثمر واقع گردد.

عاشوری در پایان حضور مدیران صنعت آب و برق در بین مردم از طرق گوناگون را از دیگر برنامه های هفته صرفه جویی در استان اردبیل ذکر کرد و تصریح کرد: در همین راستا استفاده از تریبون نماز جمعه و جماعات نیز در سطح استان از برنامه های اساسی ما خواهد بود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات