نباید نسبت به استفاده بهینه از برق بی‌تفاوت باشیم

نباید نسبت به استفاده بهینه از برق بی‌تفاوت باشیم

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه شهر رشت در دیدار با سرپرست، معاونان و مدیران شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: متولیان و کارکنان شرکت برق، روشنی بخش خانه‌های مردم هستند و با توجه به اینکه امروزه مردم زندگی خود را بر مبنای سیستم جدید پایه‌گذاری کرده‌اند و استفاده از انرژی برق بسیار مهم است، باید تلاش کنند تا برق مطمئن و پایدار را برای مردم شریف تامین کنند.
نماینده ولی فقیه در استان گیلان، با اشاره به انجام خوب کارها و وظایف توسط کارکنان شرکت برق منطقه‌ای گیلان، گفت: انتظار می‌رود متولیان برق در کنار تاسیسات و تجهیزات برق، اطلاع رسانی دقیق و جامعی را در خصوص استفاده بهینه از انرژی برق داشته باشند. همچنین همه مسئولان باید در آموزش استفاده بهینه از انرژی برق کوشا باشند.
«بهمن داراب زاده» سرپرست شرکت برق منطقه‌ای گیلان در این دیدار گفت: شرکت برق منطقه‌ای گیلان با ابتکارات و موفقیت‌های کسب کرده در بخش‌های فنی، مالی، فرهنگی، جزو شرکت‌های برتر در سطح کشور است و ما کارکنان این شرکت خدمت به مردم را افتخاری برای خود می‌دانیم و به آن می‌بالیم.
داراب زاده با اشاره به تفاوت‌های انجام کار و فعالیت در استان گیلان با سایر استان‌ها، گفت: به لحاظ موقعیت جغرافیایی ویژه استان گیلان و ارزش بالای زمین‌های حاصلخیز کشاورزی، احداث تاسیسات برقی در این استان با سختی‌ها و مشکلات منحصر به فردی همراه بوده و بعضا روند اجرای پروژه‌های ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ به عبارتی برای اجرای هر پروژه در هر نقطه از استان، وجود زمین های کشاورزی، باغات، شالیزارها، منابع طبیعی و مراتع، نوعی محدودیت و تاخیر در اجرای پروژه‌ها ایجاد می‌کنند.
وی افزود: این محدودیت‌ها و موانع از یک طرف و از سوی دیگر تعهد به نظام برای اجرای پروژه‌ها در راستای پاسخگویی به مردم شریف و عزیز ایران اسلامی از جمله مواردی  است که وجود دارد و ما تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم ضمن رعایت حق و حقوق مردم که در واقع ولی نعمتان ما هستند، پروژه‌ها را در سریع ترین زمان ممکن اجرایی و عملیاتی کنیم.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات