مناطق کم برخوردار سوژه ای سیاسی برای عده ای است/ وجود تمامی خدمات شهری در نقاط صفر محدوده شهری

مناطق کم برخوردار سوژه ای سیاسی برای عده ای است/ وجود تمامی خدمات شهری در نقاط صفر محدوده شهری

شهردار ارومیه گفت:  طی سال های گذشته در نقطه صفر محدوده شهری ، خدمات شهری با هدف رفاه و آسایش شهروندی ارائه شده است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با اشاره به توزیع عادلانه خدمات در مناطق کم برخودار شهری  و اینکه برخی اذعان می کنند که این توزیع عادلانه نیست باید گفت که این مهم برای برخی سوژه سیاسی شده است اما بهترین قضاوت در این خصوص برعهده شهروندان است شهروندانی که در این مناطق کم برخوردار و نه محروم زندگی می کنند.
وی با اشاره به کارگیری واژه محروم به عنوان یک واژه شعاری برای برخی مناطق شهری ارومیه گفت:  منطقه محروم به منطقه ای گفته می شود که هیچ گونه خدمات شهری در آن مناطق ارائه نشده با اینکه شهرداری ارومیه طی سال های گذشته در مناطق کم برخوردار شهری خدمات  متنوع و گوناگونی را ارائه داده است.
حضرت پور گفت: خدمات شهرداری در مناطق کم برخوردار شهری طی سال های گذشته شامل توسعه فضای سبز با ساخت پارک، ساخت فرهنگسرا و همچنین ایجاد مراکز بهداشتی، سالن های ورزشی و راه اندازی درمانگاه با همکاری سایر دستگاهها بوده که این خدمات در این مناطق همچنان تداوم دارد  و شهرداری ارومیه همیشه در این راستا پیشگام بوده است و عملکرد این مجموعه در سالیان اخیر بر همگان عیان و آشکار است.
به گفته وی شهرداری ارومیه طی سال های گذشته در نقطه صفر محدوده شهر، تمامی خدمات شهری را با هدف رفاه و آسایش شهروندی ارائه کرده است.
وی تصریح کرد: از رسانه ملی به عنوان زبان گویا و چشم بینای مردم درخواست می کنیم خدمات ارائه شده در مناطق کم برخوردار شهری را به تصویر بکشد.
شهردار ارومیه گفت: اما مساله اینجاست که خدمات شهری شامل اشخاصی که باغات شهر ارومیه را تخریب و تفکیک های غیر مجاز انجام داده اند  نمی شود چرا که برای این مهم قانون هم اجازه نمی دهد و همکاری با این افراد یعنی همکاری برای تفکیک غیرمجاز  و گسترش غیرمجاز شهر.
وی با بیان این که مدیریت شهری ارومیه در قبال تک تک شهروندان به ویژه شهروندان ساکن در مناطق کم برخودار شهری مسئول است و  وظایفی برعهده دارد از شهروندان درخواست کرد که هرکسی نقدی از مناطق کم برخوردار شهری دارد می تواند نقد خود را انعکاس و روابط عمومی این انتقادها را بررسی و پیگیری می کند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات