بازسازی ۱۹۲ دستگاه اتوبوس فرسوده

بازسازی ۱۹۲ دستگاه اتوبوس فرسوده

بازسازی ۱۹۲ دستگاه اتوبوس فرسوده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم با بیان این مطلب، اظهار کرد: از ابتدای آغاز به کار این دوره مدیریت شهری علاوه بر خرید ناوگان جدید، بازسازی ناوگان فرسوده نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: با توجه به تحریم های ظالمانه، خرید اتوبوس و مینی بوس به سختی صورت می گیرد، در راستای حفظ کمیت و کیفیت خدمات ناوگان اتوبوسرانی، ناوگان فرسوده بازسازی می شوند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد اضافه کرد: بازسازی اتوبوس های فرسوده علاوه بر کاهش هزینه برای مدیریت شهری، شبکه خدماتی مناسبی نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
حسینقلی زاده مقدم تصریح کرد: با توجه به همین سیاست از اواخر سال ۹۷ تاکنون تعداد ۱۹۲ دستگاه اتوبوس با اعتباری بالغ بر ۱۳۴ میلیارد ریال بازسازی شده است که این موضوع توانسته کمک مهمی به کیفیت حمل‌ و نقل عمومی برای زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) داشته باشد.
وی عنوان کرد: یکی از مزایای ناوگان بازسازی شده نصب سیستم سرمایشی بر روی ۱۴۰ دستگاه از این ناوگان بوده که رضایت مسافران را به دنبال داشته است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد بیان کرد: روند بازسازی اتوبوس های فرسوده در سال جاری ادامه خواهد داشت و شاهد افزایش این خدمات خواهیم بود.
حسینقلی زاده مقدم تاکید کرد: علاوه بر بازسازی ناوگان فرسوده، طی سه سال گذشته تعداد ۳۶۸ دستگاه اتوبوس و مینی بوس نیز خریداری شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات