تسهیل تردد و جمع‌آوری آب‌های سطحی، دو هدف شاخص  ...

تسهیل تردد و جمع‌آوری آب‌های سطحی، دو هدف شاخص ...

تسهیل تردد و جمع‌آوری آب‌های سطحی، دو هدف شاخص احداث بلوار کشاورز

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مراسم افتتاح بلوار کشاورز، صبح امروز با حضور جمعی از اعضای شورای شهر مشهد و مدیران شهری برگزار شد.

حمیدرضا موحدی‌زاده، نایب رئیس شورای شهر مشهد در این مراسم با بیان اینکه در تیرماه امسال شاهد افتتاح و آغاز بکار عملیات اجرایی پروژه های مختلف عمرانی خواهیم بود، اظهارکرد: علیرغم شرایط دشوار اقتصادی و مشکلاتی که دولت با آن مواجه است، همچون کمبود منابع مالی و ویروس کرونا و ...، در گوشه و کنار شهر شاهد جنب و جوش بسیار خوبی هستیم.

وی افزود: پروژه‌ های شهری با تاکید و سیاستگذاری شورای شهر مشهد و جدیت شهرداری، خوشبختانه باقوت به فعالیت خود ادامه داده و گام‌های محکمی در راستای خدمت به شهروندان عزیز، به‌ویژه مناطق کم‌برخوردار برداشته شده است‌.

موحدی‌زاده در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به بلوار کشاورز، گفت: به منظور اتمام این پروژه بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده و یکی از ثمرات آن، کاهش بار ترافیکی محدوده است چراکه بافت مسکونی و تجاری موجب تحرک زیاد و تردد بسیار خودروها شده است.

نایب رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه بلوار کشاورز بیش از ۱۵۰۰ متر طول دارد و در دو لاین تندرو و کندرو به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: دیگر هدف این بلوار، هدایت آب‌های سطحی در هنگام بارش‌های باران است که موجب رنجش ساکنان و کسبه شده بود؛ بیش از هزار متر کانال جمع‌آوری آبهای سطحی در این مسیر ایجاد شده است.

موحدی‌زاده در ادامه صحبت‌های خود به میدان درحال ساخت کشاورز اشاره کرد و گفت: این میدان، پس از میدان ‌فردوسی(ع) بزرگترین میدان شهر خواهد بود و موجب ارتقاء سرانه فضای سبز منطقه می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات