تامین آب شرب پایدار "چوئبده" آبادان تا مهرماه

تامین آب شرب پایدار "چوئبده" آبادان تا مهرماه


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه احداث تاسیسات آبرسانی به چوئبده آبادان حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: امیدواریم این طرح در اوایل مهرماه سال جاری به اتمام برسد و تامین آب منطقه چوئبده به صورت جداگانه از آبادان انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، صادق حقیقی‌پور در خصوص آخرین وضعیت تامین آب منطقه چوئبده آبادان اظهار کرد: برای حل مشکل آب چوئبده آبادان در حال احداث تاسیسات آبرسانی از جمله تصفیه‌خانه، تاسیسات مخزن، فیلتراسیون، ایستگاه پمپاژ و خطوط انتقال هستیم تا در زمانی که خطوط انتقال آب از آبادان به این منطقه دچار مشکل می‌شوند، آب منطقه قطع نشود.

وی با بیان اینکه احداث این تاسیسات آبرسانی به چوئبده آبادان حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: علاوه بر احداث این تصفیه‌خانه، اقداماتی در زمینه اصلاح شبکه نیز انجام می‌شود تا مشکلات تامین آب شرب به صورت پایدار رفع شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه تلاش می‌شود این طرح تا اوایل مهرماه سال جاری به اتمام برسد، تصریح کرد: مشکل آب منطقه چوئبده آبادان به صورت موقت حل شده است و با تکمیل پروژه‌هایی که در دست انجام هستند، مشکل آب این منطقه برای همیشه حل می‌شود و آب مورد نیاز این منطقه، مستقل از تاسیسات آبادان تامین خواهد شد.
لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان یک شرکت در شهر اهواز می باشد

   نظرات