ایجاد اتاق سرور گام مهمی در متمرکز نمودن و ارتقاء ضریب امنیت...

مدیر دفتر توسعه مدیریت و فناوری اطلاعات شرکت آب منطقه ای تهران گفت: به دنبال انجام جا نمایی اتاق سرور باید گام های بعدی را محکم و بدون از دست دادن زمان برداریم. بدیهی ست که باید با لحاظ نمودن ملاحظات پدافندی و به کارگیری بالاترین تجهیزات اتاق سرور امن و پیشرفته نمونه ای سرآمد را در آب کشور ایجاد کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا سنجری نیا" در جلسه کمیته دولت الکترونیک با اعلام مطلب فوق افزود: اتاق سرور به عنوان قلب تپنده شرکت محسوب می شود چراکه اطلاعات و برنامه های شرکت در این مرکز نگهداری شده و باید از ضریب امنیت بالایی برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه دربخش تقویت و توسعه زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری کارهای بسیار زیادی باقیمانده است، گفت: یکی از این اقدامات تعیین تکلیف، خرید، نصب و راه اندازی تجهیزات اکتیو شبکه است که این مهم در راستای اصلاح ساختار شبکه و ارتباط اجزای آن با یکدیگر و نیز اجرای طرح اصلاح ساختار IP صنعت آب کشور می باشد.

سنجری نیا در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه میان شرکت آب منطقه ای تهران و شرکت آب و فاضلاب استان تهران  برای استفاده مشترک از ظرفیت سامانه ۱۲۲ گفت: این همکاری مشترک اتفاق بسیار بزرگی می باشد که پیشنهاد آن جهت استفاده کشوری به شرکت مدیریت منابع آب ایران شده و با حمایت مدیران محترم عامل آب و آبفا نمونه ای اثر بخش از تعاملات بین دستگاهی را در صنعت آب کشور در راستای تامین آب پایدار و با کیفیت به مردم   ارائه نموده است.

دبیر کمیته دولت الکترونیک در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات چشمگیری در راستای بهبود وضعیت زیرساخت سخت و نرم افزاری شرکت در حال انجام می باشد که  با همکاری تمامی ارکان شرکت موجب ارتقاء خدمت رسانی و تحقق اهداف شرکت خواهد گردید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات