داناب برای فرزندان همکاران

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان مسابقه طرح ملی نجات آب ، داناب ، را برای فرزندان همکار برگزار می کند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان  ، مهندس محمد شفائی ، مدیر روابط عمومی شرکت ، با اشاره به برگزاری این مسابقه در سطح شرکت ، گفت: در راستای اجرای طرح داناب ، فراخوان مسابقه « داناب » برای فرزندان همکاری که در رده سنی 5 تا 18 سال هستند از دوم تیرماه  همزمان با دومین روز هفته صرفه جوئی منتشر شد و فرزندان همکارا می توانند در این مسابقه شرکت نمایند .

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان این که این مسابقه برای اولین بار اجرایی می شود ، افزود : با توجه به ضرورت آشنائی همکاران قسمتهای مختلف شرکت و خانواده های آنان  با مباحث آب زیرزمینی و فرهنگ بهینه مصر ف ، کمیته اطلاع رسانی شرکت تصمیم گرفت علاوه بر تحت پوشش قراردادن مدارس مقطع اول متوسطه  برای گسترش  موضوع فرهنگ سازی و اطلاع رسانی ، دانش آموزان را در سطح  خانواده همکاران نیز  فعال تر نماید .

وی با بیان اینکه شرکت در این پویش برای کلیه فرزندان همکاران آزاد است، خاطر نشان کرد : این مسابقه  با محورهای ایده برتر ، عکس ، پوستر ، مات ، پاور پوینت ،  نقاشی و ... برگزار می شود.

شفائی تصریح کرد: پذیرش آثار تا اول شهریور ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه فرزندان همکاران می توانند آثار خود را به نشانی esrw.danab@gmail.com را ارسال نمایند ، افزود: آثار برتر ارسال شده تقدیر خواهند شد .

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان ادامه داد: تمامی آثار در سایت شرکت آب منطقه ای اصفهان و کانال داناب منتشر خواهند شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اصفهان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اصفهان

    شركت آب منطقه‌ای اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات