عزم شورای پنجم در اجرای پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل و  ...

عزم شورای پنجم در اجرای پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل و ...

عزم شورای پنجم در اجرای پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل و رفع مسائل ترافیکی جدی است/ تداوم عملیات حفاری خط 3 مترو، امیدبخش و ارزنده

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمیدرضا موحدی‌زاده، در مراسم ادامه عملیات حفاری پروژه خط ۳ قطار شهری مشهد، با بیان اینکه پروژه عظیم احداث مترو، علیرغم تمامی مشکلات پیش آمده، ناشی از تحریم، مسائل ساختاری و ... از حرکت بازنایستاده است، اظهارکرد: این پویایی و تحرک، نشان عزم و برنامه‌ جامع شورای شهر و سطح بالای تخصص و پیگیری و مدیریت شهرداری است.

وی در ادامه گفت: این تجربه و تخصص در طول سالهای گذشته انباشته شده و در خدمت شهر و پیشرفت مشهد قرار گرفته است.

موحدی‌زاده همچنین با تشکر از قرارگاه خاتم‌الانبیاء که جلودار پروژه احداث قطارشهری مشهد است و سایر شرکت‌هایی که پیگیر تحقق اهداف پروژه مترو هستند، افزود: معاونت عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری هم تلاش های ارزنده‌ای داشته و مدیریت قطارشهری نیز به جد پیگیر تجهیز منابع و اوراق بوده که بابت همه زحمات تقدیر و تشکر می‌کنیم.

نایب رئیس شورای شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: شهروندان شاهد تلاش بی‌شائبه خدمتگذاران خود در عرصه مدیریت شهری هستند و علیرغم بی‌مهری‌ها و موانع سرراه، با جدیت پیگیر امور می‌باشند.
موحدی‌زاده با بیان اینکه عزم مدیریت شهری و شورای پنجم در اجرا و تداوم پروژه‌های حمل‌ونقل و رفع مسائل ترافیکی و پاسخگویی به نیازهای شهروندان جدی است، گفت: تداوم عملیات حفاری خط 3 نشانه مثبت و امیدبخشی است و امیدواریم بخشی و یا تمام اهداف مدنظر برای قطارشهری محقق شود.

وی افزود: آیندگان هم کارهای بزرگتر و مهمتر را در ادامه راه انجام می‌دهند؛ ما نیز زحمات و تلاش‌های گذشتگان را نادیده نگرفتیم و تداوم بخشیدیم.

موحدی‌زاده با بیان اینکه احداث و ساخت هر ایستگاه و هر بخشی از پروژه قطارشهری و یا دیگر پروژه‌ها، نویدبخش خبرهای خوبی برای شهروندان است و روحیه و نشاط آنها را ارتقاء می‎بخشد، اظهارکرد: رضایت شهروندان برای ما ملاک است و خوشحالی و رضایت آنها عاملی انگیزه‌بخش خواهد بود.

نایب رئیس شورای شهر مشهد در پایان گفت: امیدواریم در گام‌های بعدی پروژه را به نقطه پایانی خودش نزدیک کنیم و مردم از سرویس‌دهی آنها بهره ببرند.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات