دیداری برای تقدیر و تبریک به مناسبت روز اصناف؛ ایمنی، اولویت نخست یک واحد صنفی است / آتش نشانی رشت

دیداری برای تقدیر و تبریک به مناسبت روز اصناف؛ ایمنی، اولویت نخست یک واحد صنفی است / آتش نشانی رشت

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح روز گذشته 3 تیر 99 سرپرست سازمان آتش نشانی رشت بهمراه جمعی از مدیران سازمان آتش نشانی رشت به مناسبت روز اصناف با حضور در اتاق اصناف مرکز گیلان با جلال الدین محمد شکریه نائب رئیس اول اتاق اصناف کشور و رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان دیدار و گفتگو داشتند.

شهرام مومنی رئیس سازمان آتش نشانی رشت، حبیب موحدی معاونت آموزش و پیشگیری و سید حسن راضی مدیر روابط عمومی و بین الملل این سازمان در این دیدار روز اصناف را تبریک گفته و از نقش اتاق اصناف مرکز گیلان در کاهش حریق ها در بازار رشت تقدیر کردند.

شهرام مومنی رئیس سازمان آتش نشانی رشت با بیان برخی از مشکلات این سازمان به افزایش امکانات جدید آتش نشانی رشت اشاره و خواستار همکاری گسترده تر سازمان متبوع خود با اتاق اصناف مرکز گیلان در بازدید های موردی از واحد های صنفی در جهت رعایت ضوابط ایمنی شد.

جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه انتظارات از آتش نشانی رشت بسیار بالا است اما امکانات این سازمان محدود است، شرایط شهر رشت و بازار سنتی رشت را برای مهار حریق های احتمالی سخت و طاقت فرسا عنوان کرد و گفت: با انتقال بازار سنتی رشت به شهرک های صنعتی و تأسیس شهرک های اتومبیل و عمده فروشی می توان درصد آتش سوزی های احتمالی را به طرز چشمگیری کاهش داد.

وی به آتش سوزی ساختمان پلاسکو و آسیب واحد های صنفی در آن ساختمان اشاره کرد و گفت: قبل از آتش سوزی ساختمان پلاسکو، اتاق اصناف مرکز گیلان با آتش نشانی رشت در جهت رعایت ضوابط ایمنی در بازار و واحد های صنفی تفاهم نامه همکاری امضائ کردند و پیش از دو هزار بازدید نیز در این زمینه به عمل آمده است.

همین گزارش حاکی است : بحث ایمنی در اولویت نخست واحد صنفی عنوان شد که در واقع کسب و کار بدون ایمنی معنایی نخواهد داشت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات