برگزاری جشنواره نسیم کرامت به همت سازمان فرهنگی شهرداری رشت

برگزاری جشنواره نسیم کرامت به همت سازمان فرهنگی شهرداری رشت

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با تاکید بر اینکه اجرای جشنواره (نسیم کرامت) از تاریخ دوم تیر تا دوازدهم این ماه از ساعت 18 عصر در رشت برگزار می شود بیان کرد: این جشنواره در تماشاخانه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت ،پارک توحید ، پارک قدس ،پارک سبزه میدان ، پارک بوستان ملت ، پارک شهیدان نهی قناد ، مسکن مهر ، پارک دانشجو ،پارک مفاخر ، پارک میخک برگزار می شود .

محمدی با اشاره به میلاد حضرت معصومه و تجلیل بانوان شاغل در شهرداری که متبرک به نام معصومه هستند ، گفت : بانوان فعال فرهنگی و بانوان بسیجی شاغل در شهرداری نیز به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س)با اهدای هدیه چادر مورد تجلیل قرار می گیرند . از این رو ، جشنی به مناسبت بزرگداشت بانوان شاغل در شهرداری در دهه کرامت با رعایت کامل پروتکل بهداشتی و با همکاری پایگاه بسیج خواهران رشت برگزار خواهد شد . وی از برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) در مناطق مختلف شهر رشت خبر داد و افزود : جشن بزرگ امام رضا (ع)با رعایت کامل پروتکل بهداشتی و با همکاری کانون جوانان رضوی و هیئت خادمین الرضا علیه السلام رشت در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت ،محله پیرکلاچای2 (کسبخ ) ، محله فخب ، محله پاره بیجار ، ایستگاه انزالی، مسکن مهر ، محله نخود چر برگزار خواهد شد .

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ، با بیان اینکه استان گیلان به جهت برکت وجود خواهرو برادر امام رضا (ع) پناهگاه امنی برای عاشقان و دلباختگان حریم اهل بیت (ع) می باشند ، افزود: مردم ایران اسلامی و مردم عزیز شهر رشت ، ارادت ویژه ای به خاندان اهل بیت (ع) از جمله امام رضا (ع) وحضرت معصومه (س) دارند ، دهه کرامت را فرصتی ارزشمند برای عرض ارادت به خاندان موسی بن جعفر (ع) می دانند .

محمدی ایام دهه کرامت را فرصتی مناسب برای قدردانی از کادر محترم درمان عنوان کرد و گفت : سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در ایام دهه کرامت ، دیدار با خانواده های شهدای مدافع سلامت و دیدار با کادر درمان در بیمارستانهای معین شهر رشت را از برنامه های خود دانسته وبرای قدردانی از زحمات آنان ، بسته های فرهنگی به مناسبت ایام دهه کرامت تدارک دیده است .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات