شاهد اتفاقات خوبی در ساماندهی شهرک شهید بهشتی با مدیریت شهرداری ...

شاهد اتفاقات خوبی در ساماندهی شهرک شهید بهشتی با مدیریت شهرداری ...

شاهد اتفاقات خوبی در ساماندهی شهرک شهید بهشتی با مدیریت شهرداری خواهیم بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محمدرضا هاشمی پنجشنبه شب در اولین نشست گفت و گوهای محله که با حضور شهردار، مدیرعامل سازمان بازآفرینی شهری شهرداری مشهد و جمعی از ساکنان شهرک بهشتی در زمین ورزشی این شهرک برگزار شد افزود: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری بحث توجه به مناطق کم برخوردار شهر مشهد است که این موضوع جزو سیاست های دولت نیز هست.
وی اضافه کرد: در حال حاضر دفاتر تسهیل گری برای جلب مشارکت شهروندان جهت احیای بافت های ناکارآمد و فرسوده با مشارکت شهرداری مشهد در ۳۲ محله از مشهد راه اندازی شده است که بیشتر این دفاتر از سوی مدیریت شهری مشهد فعال شده اند.
وی با بیان این که مشهد هشتمین شهرستانی است که توفیق خدمت در آن را دارم و همه شهرداران این شهرها پای کار بودند، اظهارکرد: انصافا شهرداری ای ندیدم که به این میزان پای کار باشد، برخی از شهرداران حتی شاید با خود استاندار نیز نشست نداشته باشند و بگویند ما مستقیم به وزارت کشور یا شورای شهر پاسخگو هستیم اما آقای کلائی یک فرد کاملا متواضع ،فعال و پای کار هستند و هرجا ورود پیدا کرده اند، کار و تلاش شده است.
هاشمی تصریح کرد: درطول یکسال گذشته که توفیق خدمت در شهر مشهد را داشته ام آقای کلائی در هرجلسه ای حضور داشته مدافع حق مناطق کم برخوردار بوده است و در همین راستا، شهادت می دهم که شهردار مشهد با تلاش همکارانشان شهر را تبدیل به یک کارگاه سازندگی کرده اند.
فرماندار مشهد با اشاره به این که با همکاری شهرداری مشهد مشکلات مرتبط با شهرک شهید بهشتی و پردیس را به صورت خاص پیگیری خواهیم کرد ادامه داد: مطمئنم با مدیریت خوب آقای کلائی شاهد اتفاقات خوبی در این شهرک خواهیم بود و اگر ساکنان یک قدم در راستای ساماندهی این شهرک بردارند، شهرداری مشهد ۱۰ قدم در این مسیر برخواهد داشت.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات