اجرای ۶۱ هزار و ۸۲۸ تن آسفالت طی خردادماه در معابر شیراز

اجرای ۶۱ هزار و ۸۲۸ تن آسفالت طی خردادماه در معابر شیراز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حمید جورکش گفت: عملیات آسفالت معابر شهر شیراز از ابتدای خردادماه آغاز شده و طی آن معابر اصلی و فرعی مناطق یازده گانه شهر آسفالت می شوند.
وی اضافه کرد: در خردادماه ۱۰ هزار و ۸۶ تن آسفالت به مساحت ۸۰ هزار و ۶۸۸ مترمربع در محدوده شهرداری منطقه یک آسفالت در معابری همچون میدان نمازی و گاز، چهارراه خلیلی، انشعابات مشیر و بعثت، خیابان خبرنگار، نارون، آزادی، قدوسی شرقی و بعثت اجرا شد.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز با اشاره به اجرای یک هزار و ۱۸۳ تن آسفالت به مساحت ۹ هزار و ۴۶۴ مترمربع در معابر محدوده شهرداری منطقه ۲ افزود: خیابان ماذون قشقایی، ارتش و کوچه های خیابان کارگر از جمله معابری بود که آسفالت در آنها اجرا شد.
جورکش میزان آسفالت اجرا شده در معابر شهرداری منطقه سه شیراز را سه هزار و ۶۰۱ تن به متراژ ۲۸ هزار و ۸۰۸ مترمربع عنوان و اضافه کرد: طی خردادماه خیابان هایی همچون امام مهدی عج، سفر، کندروی مدرس، شهید محمدیان فرد و شهید طهماسبی آسفالت شدند.
وی ادامه داد: معابر محدوده شهرداری منطقه ۴ که طی خرداد ماه به میزان ۳ هزار و ۷۶۶ تن و مساحت ۳۰ هزار و ۱۲۸ مترمربع آسفالت شده اند شامل خیابان امیرکبیر، سفیرجنوبی و منشعبات، منشعبات شهید دستغیب، تعدادی از کوچه های شهید اقایی، پاسارگاد و فرعی ها و فرعی های رسالت می شود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز درخصوص آسفالت معابر محدوده شهرداری منطقه پنج گفت: ۳ هزار و ۴۰۰ تن آسفالت به مساحت ۲۷ هزار و ۲۰۰ مترمربع در خیابان های این محدوده همچون محراب، زیتون، عاشورا، نواب صفوی، سیدالشهدا، رضوان، کوچه های پنج و هفت فاتحیان و کوچه یک زیتون اجرا شده است.
جورکش میزان آسفالت اجرا شده در سطح معابر شهرداری منطقه ۶ را پنج هزار و ۱۶۸ تن به مساحت ۴۱ هزار و ۳۴۴ مترمربع دانست افزود: خیابان فاطمی فرد، میرزای شیرازی، تاکستان، میرزای شیرازی شرقی و فرعی هایش، نسترن و فرعی ها، فرشته، سه کوچه در فرهنگشهر و کوچه ۷ گلسار از جمله معابری بودند که در خردادماه آسفالت شدند.
وی اضافه کرد: در محدوده شهرداری منطقه هفت نیز پنج هزار و ۵۱۵ تن آسفالت به مساحت ۴۴ هزار و ۱۲۰ مترمربع در میدان الله، کندروی مدرس، ۲۴ متری شهرک فضای سبز، ۳۵ متری شهرک صادقیه و خیابان جنب انبار این منطقه اجرا شده است.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز رویکرد شهرداری منطقه ۸ (تاریخی - فرهنگی) را اجرای سنگفرش دانست.
جورکش با اشاره به اجرای ۱۰ هزار و ۱۹۰ تن آسفالت به مساحت ۸۱ هزار و ۵۲۰ مترمربع در معابر شهرداری منطقه ۹ گفت: خیابان های سپیده، حجت آباد، فیروززاده، مشکل گشا، خرمشهر، شکوفه و جوانمرد طی خردادماه آسفالت شده اند.
وی در خصوص آسفالت معابر محدوده شهرداری منطقه ۱۰ عنوان کرد: محدوده زیرگذر گلستان، حسینی الهاشمی، خیابان جمهوری شهرک گویم و شهرک دوکوهک در این منطقه با استفاده از ۹ هزار و ۳۰۱ تن آسفالت به مساحت ۷۴ هزار و ۴۰۸ مترمربع آسفالت شده اند.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز ادامه داد: در محدوده منطقه ۱۱ نیز چهار هزار و ۴۷۸ تن آسفالت به مساحت ۳۵ هزار و ۸۲۴ مترمربع در خیابان های سرداران، رسول اعظم، کندروی مدرس، کوچه ۳ ابونصر، ۲ قناعت پیشه و ۱۷ آزادگان اجرا شده است.
جورکش همچنین از اجرای پنج هزار و ۱۴۰ تن آسفالت به مساحت ۴۱ هزار و ۱۲۰ مترمربع در پروژه شهید رودکی طی خردادماه خبر داد.
وی نوید داد که عملیات آسفالت معابر شهر شیراز در ماه های پیش رو نیز ادامه دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات