بازدید کارشناسان سازمان برنامه و بودجه استان از طرح آبرسانی...

کارشناسان سازمان برنامه و بودجه استان با هدف بررسی آخرین وضعیت پروژه از طرح آبرسانی اردبیل بازدید کردند.

نماینده مجری طرح آبرسانی اردبیل در این بازدید ضمن تشریح کامل ابعاد و پروژه های وابسته به سامانه اول آب شرب اردبیل گفت: این بخش از کار علی رغم کمبود منابع مالی زودتر از برنامه زمانبندی به اتمام خواهد رسید.

دکتر تورج مهدیزاده افزود: در حال حاضر فعالیت ها در این پروژه علی رغم طلب بسیار بالای تولیدکنندگان و پیمانکاران، بصورت شبانه روزی تداوم دارد و شرکت آب منطقه ای اردبیل بخش قابل توجهی از منابع مالی پروژه را با اوراق اسناد خزانه تامین خواهد کرد.

وی با اشاره به پایان پیش از موعد عملیات اجرایی سامانه اول آب شرب اردبیل تصریح کرد: بحث تسریع در اتمام مطالعات سامانه دوم آبرسانی اردبیل در این بازدید مطرح شد که در این رابطه مشاور طرح عنوان نمود تصفیه خانه آب شرب دوم اردبیل مطالعه شده و منتظر تصویب در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور هستیم و به محض تصویب آن وارد مقدمات مربوط به شروع عملیات اجرایی خواهیم شد .

شایان ذکر است سامانه دوم آبرسانی اردبیل شامل خط امتقال، تصفیه خانه ، مخازن ذخیره و زون ۴ می باشد که می بایست طبق برنامه سال گذشته یعنی در تابستان ۱۳۹۸ عملیات اجرایی آن آغاز می شد اما به سبب بروز برخی تغییرات در طرح و نبود اعتبارات لازم مقرر است تا انتهای سال ۱۳۹۹ این عملیات آغاز شود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات