آسفالت ریزی بیش از پنج هزار و 400 تنی معابر تبریز طی هفته گذشته

آسفالت ریزی بیش از پنج هزار و 400 تنی معابر تبریز طی هفته گذشته

به گزارش شهریار، پس از اینکه میزان آسفالت ریزی معابر شهر تبریز از ابتدای سال تا اواخر خرداد به مرز ۱۰۰ هزار تن رسید، شهرداری های مناطق ۱۰ گانه هفته گذشته نیز به تداوم نهضت آسفالت پرداختند و خیابان ها و معابر مختلف را آسفالت ریزی کردند.

در هفته ای که سپری شد، مناطق شهرداری تبریز در مجموع پنج هزار و ۴۳۸ تن آسفالت ریزی کردند که در این میان منطقه ۱ بیشترین میزان را داشته است.

منطقه ۱: ۱۳۰۹ تن

شهرداری منطقه ۱ با آسفالت ریزی خیابان تازه احداث شده چایکنار به ۷ تیر، ولیعصر (فروغی، کوچه نیلوفر، قطران، بعثت، مهتاب شرقی، کوی رستگاری، روبروی پارک زیتون، کوچه ممتاز، خیابان فارابی)، عباسی و بیلانکوه غربی در مجموع ۱۳۰۹ تن آسفالت ریزی داشته تا مجموع تناژ آسفالت ریزی این منطقه از ابتدای سال جاری تا به امروز به ۱۶ هزار و ۳۹۹ تن برسد.

منطقه ۲: ۱۲۸۶ تن

ادامه مسیر بلوار طوبی، کوی گلریز، کوی داور، کوی شقایق یاغچیان، کوی شقایق پرواز، ۱۸ متری شرقی، کوچه های هشتم، هفتم و ششم و پشت غذاخوری وحید زعفرانیه، کوچه جاوید خیابان استاد معین و خیابان پیام نسیم معابری بود که شهرداری منطقه ۲ طی هفته گذشته به حجم یک هزار و ۲۸۶ تن آسفالت ریزی کرده تا مجموع آن از ابتدای سال جاری تا به امروز به ۱۶ هزار و ۳۷۳ تن افزایش یابد.

منطقه ۳: ۲۳۲ تن

شهرداری منطقه ۳ در هفته گذشته با ۲۳۲ تن آسفالت ریزی در کوچه فاضلی کوی زمزم واقع در مارالان و تخریب و زیرسازی مسیر اصلی راه آب در مارالان، کانال ایلی سو در کمربندی میانی، رمپ و لوپ جنوب شرقی و جنوب غربی منظریه از طرف کسائی در محدوده شهرداری منطقه۳، آسفالت ریزی کوچه مطلب در خیابان فدک و تخریب و آسفالت ریزی کوی پلیس شهرک طالقانی، از ابتدای سال تاکنون ۱۸ هزار تن آسفالت ریزی داشته است.

منطقه ۴: ۳۹۸ تن

خیابان قره باغی کوی شهید خلیل زاده، بلوار آذربایجان کوی آذربایجان ۱۳، بارون آواک محل عقب کشی، خیابان شهریار کوی شهید شهری، زیرگذر فلسطین، حجتی پشت مدرسه فضیلت معابری است که شهرداری منطقه ۴ طی هفته گذشته با حجم ۳۹۸ تن آسفالت ریزی کرده است. با این حجم، مجموع تناژ آسفالت ریزی این منطقه از ابتدای سال جاری تا به امروز به چهار هزار و ۴۳۹ تن افزایش یافته است.

منطقه ۵: ۱۰۰ تن

شهرداری منطقه ۵ هفته گذشته معابر و خیابان های مختلفی از شهرک های باغمیشه، نصر و بارنج را آسفالت ریزی کرده که حجم آن، به میزان ۱۰۰ تن بوده است. مجموع تناژ آسفالت ریزی این منطقه در مجموع از ابتدای سال تا آخر هفته گذشته به میزان ۱۰ هزار و ۹۰۰ تن بوده است.

منطقه ۶: ۱۸۵ تن

کوی صنعتی شمس، کوی مسجد امام خمینی (ره)، کوی های شهید صدوقی و شهید صبوری شنب غازان و مابین بلوک های شهرک امام خمینی (ره) معابری است که شهرداری منطقه ۶ در هفته ای که سپری شد، به حجم ۱۸۵ تن آسفالت ریزی کرده تا این میزان از ابتدای سال تا امروز به هشت هزار و ۳۳۵ تن برسد.

منطقه ۷: ۱۱۳۷ تن

شهرداری منطقه ۷ در هفته گذشته با یک هزار و ۱۳۷ تن آسفالت ریزی در پشت میدان تره بار خیابان قم باغی، محوطه منطقه ساختمان شهرداری منطقه ۷، باند کندرو دیزل آباد، لاله میدان امام حسین، اخماقیه کوچه های مسجد جامع، کوچه راهنما و کوچه تعاون، مجموع تناژ آسفالت ریزی خود از ابتدای سال جاری تا به امروز را به شش هزار و ۹۸۴ تن رسانده است.

منطقه ۸: ۷۰ تن

خیابان دانشسرا کوچه شیرازیان، دمشقیه (حدفاصل مسجد بلال تا جلوی ساختمان بیمه)، کنار جداول خیابان جمهوری و خیابان فلسطین اول کوچه یراقی، خیابان جمهوری روبروی مسجد اصفهانیان، چهارراه بهشتی کوچه صدر و پیاده راه تربیت (کوچه مهدآزادی) از جمله معابری است که شهرداری منطقه ۸ در هفته گذشته ۷۰ تن آسفالت ریزی داشته است. این منطقه از ابتدای سال تاکنون پنج هزار و ۲۶۴ تن آسفالت ریزی داشته است.

منطقه ۹: ۱۷۱ تن

شهرداری منطقه ۹ در هفته ای که سپری شد ۱۷۱ تن آسفالت را در ۱۲ متری ۳۲ خاوران،   ۱۲ متری ۵۸ خاوران و برای لکه گیری از سطح منطقه توزیع کرده است. پنج هزار و ۴۴۱ تن مجموع تناژ آسفالتی است که از ابتدای سال تاکنون در این منطقه توزیع شده است.

منطقه ۱۰: ۵۵۰ تن

خیابان مفتح، کوچه فرزانه، توسعه ارم، کوچه نجفی، شهید قره باغی، کوچه میرحمیدی و افتخاری و باقر آباد، اتوبان، گرو، کوثر غربی، کوثر شرقی، چایکنار، اصمعی، انقلاب (۴۲ متری)، سربازشهید، شهرک ارم منطقه ۴، میدان معلم و خیابان رضوان هفته گذشته شاهد ۵۵۰ تن آسفالت ریزی توسط شهرداری منطقه ۱۰ بود. این منطقه از ابتدای سال تا به امروز پنج هزار و ۲۵۴ تن آسفالت ریزی داشته است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات