آزادسازی 2 هزار متر مربع از تصرفات صورت گرفته در بستر رودخانه گیوی...

رییس اداره منابع آب شهرستان کوثر گفت: در راستای اجرای تبصره ۴ ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب 2000 مترمربع از اراضی بستر رودخانه گیوی چای در محل پل حمام سنگی آزادسازی و اعاده به وضع سابق گردید.

مهندس محمد بزانه تصریح کرد: طبق گزارشات واصله مبنی بر دخل و تصرف در بستر رودخانه گیوی چای از طریق خاکریزی، اکیپ گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان کوثر به محل اعزام و مشخص گردید فرد خاطی با خاکریزی محدوده قصد احداث باغ در بستر رودخانه را داشته که اخطاریه های لازم به فرد متصرف ابلاغ و دستور توقف عملیات صادر گردید.

وی افزود: با توجه به عدم تمکین مشارالیه دستور قضایی از ریاست حوزه قضایی شهرستان کوثر اخذ و نسبت به آزادسازی، پاکسازی و اعاده به وضع سابق بستر رودخانه فوق اقدام گردید .

مهندس بزانه یادآور شد: با توجه به اینکه حفاظت از حدود بستر رودخانه ها جزو وظایف لاینفک حاکمیتی ادارات منابع آب بوده لذا در راستای اجرایی نمودن مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال و به جهت تثبیت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران جلوگیری از هرگونه دخل و تصرف جدید در بستر و حریم رودخانه های شهرستان و جلوگیری از آن جزو اولویتهای کاری شهرستان بوده که این مهم با پیگیری های صورت گرفته از طریق مرجع قضایی و اخذ دستور کلی شناسایی و آزادسازی تصرفات در آینده ی نزدیک اقدامات خوبی را در این راستا شاهد خواهیم بود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات