تاکسیرانان قزوین همیار آتش‌نشان می‌شوند

تاکسیرانان قزوین همیار آتش‌نشان می‌شوند

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، زرآبادی‌پور پیش از ظهر امروز در نخستین همایش تاکسیران همیار آتش‌نشان که با حضور جمعی از مسئولان و تاکسیرانان برگزار شد، اظهار کرد: طرح تاکسیران همیار آتش‌نشان با مشارکت سازمان‌های تاکسیرانی و آتش‌نشانی اجرا شده و در قالب آن، تاکسیرانان آموزش‌هایی را برای اطفای حریق در مواقع اضطراری دریافت می‌کنند.

وی افزود: در این صورت چنانچه حادثه ناگهانی محدود در سطح شهر اتفاق بیفتد، تاکسیرانان با توجه به حضور در نقاط مختلف شهر در صورت مشاهده آن با آمادگی و آموزش قبلی نسبت به اطفای حریق در همان دقایق اولیه اقدام کنند.

زرآبادی‌پور ادامه داد: در این صورت ضمن جلوگیری از گسترش ابعاد حادثه، از حجم و تعداد عملیات‌های آتش‌نشانان نیز کاسته می‌شود و آنها می‌توانند انرژی، توان و وقت خود را برای عملیات‌های بزرگتری اختصاص دهند.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین مشکلات تاکسیرانان را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: می‌توان تسهیلاتی را برای ترغیب و تشویق تاکسیرانان در اختیار آن دسته از تاکسیرانانی که در این حوزه ورود می‌کنند قرار داد.

وی با اشاره به سهم قابل توجه تاکسیرانی در جابه‌جایی‌های درون‌شهری، بر اهمیت آموزش تاکسیرانان و بهره‌گیری از ظرفیت آنها در حوزه‌های مختلف تاکید کرد.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات