مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: برق ادارات دولتی در کهگیلویه و بویراحمد قطع می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: برق ادارات دولتی در کهگیلویه و بویراحمد قطع می شود

» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ادارات دولتی در این استان در ساعات اوج بار مصرف خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، " مهندس داود راهزادی " با بیان این مطلب گفت: متاسفانه مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود تمامی تدابیر و تلاش های صورت گرفته رو به رشد بوده که برای جلوگیری از خاموشی های احتمالی مجبوریم برق ادارات دولتی را در ساعات اوج بار قطع کنیم.

وی تعداد مشترک عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد را 12 هزار و 535 مشترک عنوان و اظهارداشت: حدود یک هزار و 500 مشترک از این تعداد را دستگاههای دولتی تشکیل می دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: براساس ابلاغیه ای از دستگاههای اجرایی و شرکت های خدمات رسان خواسته ایم از مصرف بی رویه برق خودداری و دستگاههای سرمایشی آنان در ساعات غیرضرور خاموش باشد.

راهزادی از نظارت کارشناسان مرکز پایش شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد بر عملکرد دستگاههای اجرایی و شرکت های خدمات رسان در این ارتباط هم خبرداد و خاطرنشان کرد: متاسفانه تمامی دستگاههای اداری در این استان از وسایل برقی پُرمصرف مانند کولرهای گازی و اسپیلیت ها استفاده فراوان می کنند.

وی گفت: میزان مصرف برق در این استان طی ساعات اوج بار از مرز 410 مگاوات گذشته که سهم دستگاههای اداری از این میزان به بیش از 100 مگاوات می رسد.

راهزادی از مدیران دستگاههای اداری در استان کهگیلویه و بویراحمد خواست به درخواست های مراجعه کنندگان خود را تا قبل از ساعات 13 هر روز پاسخ داده و اقدام به خاموش نمودن وسایل برقی خود کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: برق ادارات دولتی در زمان بالا رفتن مصرف برق از حد معمول خود در ساعت 13 قطع و تا ساعت 16 یعنی ساعت پایانی اوج بار وصل نمی شود.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات