بررسی مشکلات مردم اسفراین در سومین سفر مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به این شهرستان طی ماه گذشته

بررسی مشکلات مردم اسفراین در سومین سفر مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به این شهرستان طی ماه گذشته

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، در این سفر که روز دوشنبه 9 تیر ماه 1399 انجام شد ابتدا ،جناب آقای امان الله حسین پور ،  نماینده مردم شریف اسفراین در مجلس شورای اسلامی در محل اداره راه و شهرسازی ملاقات و در خصوص پیگیری پروژه های راه و شهرسازی در این شهرستان تبادل نظر گردید .

امان الله حسین پور ،  نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در این دیدار اظهار داشت : مسکن مهر علیرغم ضعف هایی که داشت ولی در کل اقدام بسیار موثری در راستای  خانه دار کردن مردم بوده و وظیفه ما این است که به این مساکن رسیدگی کنیم تا مشکلات مردم حل شود .

سید عبدالمجید نژادصفوی ، مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی نیز در این دیدار به اقدامات خوبی که در این راستا در مساکن مهر شهرستان اسفراین طی چند ماه اخیر انجام شده است اشاره کرد و افزود : در جهت حل مشکلات مردم این مساکن با سازمان ملی زمین و مسکن رایزنی های خوبی انجام شده است و پیگیر اخذ اعتبار برای این پروژه ها هستیم و خبرهای خوشی را به مردم این مساکن خواهیم داد .

وی تصریح کرد : در این راستا و طبق قولی که دادیم پیگیر ایجاد پارک و فضای سبز و همچنین واگذاری زمین جهت نانوایی و سوپرمارکت و دیگر شغل هایی که نیاز روزمره مردم را برطرف میکنند هستیم که انشاءالله بزودی عملیاتی خواهد شد.

نژادصفوی به بیش از  70پروژه نیمه تمام  در حوزه راه های استان اشاره کرد و اضافه کرد : اعتبارات زیادی جهت این پروژه ها هزینه شده ولی متاسفانه به دلایل زیادی به بهره برداری نرسیده است و خروجی خوبی نداشته است که به حمدالله با رایزنی انجام  و پیگیری هایی انجام شده  چند پروژه از همین پروژه های نیمه تمام  را درهفته دولت سالجاری به بهره برداری خواهیم رساند.

لازم به یادآوری است در پایان سفر به شهرستان اسفراین مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و شهردار اسفراین و دیگر مسئولان شهرستانی از پروژه مسکن مهر 608 واحدی شرکت ست ، پروژه مسکن مهر ۳۲ واحدی عمران دلاور و همت نور اسفراین بازدید و با حجت الاسلام محمدیان ، امام جمعه محترم شهر اسفراین نیز دیدار و گفتگو کرد .

منبع :

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات