كاهش گزارش های دریافتی از مهندسان ناظر

كاهش گزارش های دریافتی از مهندسان ناظر

حمید ضیایی ، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین در اين باره گفت: در اسه ماه نخست امسال، یک هزار و258مورد گزارش از مهندسان ناظر دریافت شده است.

وی افزود: در همین مدت نیز 888 مورد بازدید از ساخت و سازهای سطح شهر صورت گرفته است که بیش ترین میزان بازدیدها در خردادماه با عدد310مورد به ثبت رسیده است.

این مقام عالی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین سپس به تعداد مهندسین ناظر معرفی شده به سازمان نظام مهندسی ساختمان اشاره کرد و افزود: در مدت سه ماهه نخست سال جاری 21 نفر از مهندسین ناظر به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان معرفی شده اند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 16 درصدی داشته است.

ضیایی با بیان این که در این مدت 4پرونده نیز به شورای انتظامی ارسال شده است ، تاکید کرد: این رقم نسبت به سه ماهه نخست سال 98 از کاهش 91 درصدی برخوردار شده است.

وی عدد پرونده‌های ارسال شده به شورای انتظامی را در سه ماهه اول بهار 98 را 49 مورد اعلام کرد.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین افزود : در این مدت هم چنین به دلیل مغایرت فنی یا مغایرت فنی شهرسازی 538 دستور توقف پروژه از سوی همکاران این معاونت صادر شده است.

ضیایی در پایان با اشاره به این مطلب که این رقم نسبت به سه ماهه اول سال قبل کاهش 16 درصدی داشته است، اظهارکرد: در فروردین ماه، 89 مورد، در اردیبهشت 250 مورد و در خرداد امسال، 199 مورد دستور توقف پروژه صادر شده است.

پايان پيام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات