به مناسبت هفته صرفه جویی و‌مدیریت مصرف آب و برق انجام شد :

دیدار مدیران عامل صنعت آب و برق با رئیس کل دادگستری استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان به مناسبت هفته صرفه جویی و‌مدیریت مصرف آب و برق، مدیران صنعت آب و برق با دکتر رزم رئیس کل دادگستری استان دیدار کردند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان در این جلسه اظهار داشت: افزایش تخلفات بخش آب از جمله تجاوز به حریم و بستر رودخانه و حفر چاه های غیر مجاز نیازمند همکاری بیشتری از سوی قوه قضاییه می باشد،هرچند در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته که قابل تقدیر وتشکر است .

مهندس داریوش حسن نژاد افزود:برای مسدود کردن هرچاه غیر مجاز حفر شده به طورمتوسط اعتباری در حدود  ۱۰ تا۱۲میلیون تومان مورد نیاز است که با توجه به عدم تامین اعتبار،شرکت آب منطقه ای انتظار دارد قضات محترم ،صدور رای اعاده به وضع سابق را به عهده شخص متخلف گذاشته  و متخلف  خسارات وارده  به شرکت آب منطقه ای را پرداخت نماید .

در ادامه جلسه دکتر رزم رئیس کل محترم دادگستری با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم عبادت است و هر کس که خداوندخیر و صلاح او را بخواهد کار مردم را به او رجوع می دهد،اظهار داشتند : نیت خالصانه در خدمت رسانی به مردم مهمترین پشتوانه و سرمایه انقلاب است و مدیران زحمتکش صنعت آب و برق باید هرگونه خدمت رسانی به مردم را به خوبی اطلاع رسانی نمایند .

دکتر رزم در خصوص تخصیص آب تاکید کردند: مدیران با رایزنی با نمایندگان مجلس و وزارت نیرو پیگیر افزایش تخصیص آب و ساخت سدهای بیشتری در استان شوند.

در این جلسه، چالش های صنعت آب و برق در خصوص انشعابات غیر مجاز آب و برق، حفر چاه های غیر مجاز و تجاوز به حریم و بستر رودخانه وسایر موارد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای لرستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای لرستان

    شركت آب منطقه‌ای لرستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات